İstanbul'da giriş çıkışlar tutuldu! Binlerce polis görevde

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nün koordinesinde 39 ilçenin emniyet müdürlüğü ekipleri, 100 noktada 1500 polis ile “Kurt Kapanı-15" denetimi gerçekleştiriyor

İstanbul'da giriş çıkışlar tutuldu! Binlerce polis görevde

İstanbul'da 'Kurt Kapanı 15' denetimi yapılıyor. Atatürk Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali'nde de denetim yapıldı. Denetim de çok sayıda araç durdurularak içindekilere üst ve kimlik kontrolü yapıldı. Denetimler kapsamında durdurulan bir araçtan kuru sıkı tabanca çıktı.

Polis ekipleri tabancaya el koyarken, silahın sahibi polis merkezine götürülerek kabahatler kanuna göre hakkında işlem yapıldı. Sabiha Gökçen Havalimanı'nda ise iç hatlar gidiş terminalinde yapılan denetimde Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler gelen araçları durdurarak narkotik köpeği ile arama yaptı. Ayrıca yolculara Genel Bilgi Taraması (GBT) yapıldı.

BOSTANCI'DA ARAÇLAR DİDİK DİDİK ARANDI

Uygulama kapsamında Bostancı İDO İskelesi önünde de polis ekipleri, şüpheli gördükleri araçları durdurdu. Araçları didik didik arayan polis, Genel Bilgi Taraması yaptı. Narkotik köpekleri ve polis helikopteri de denetime katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selcuk
Selcuk - 10 ay Önce

ya ben anlamıyorum..kuru sıkı tabancalar suç ise yada yasak ise, neden bütün silah dükkanlarında ve internette ruhsatsız olarak ve aleni olarak satılıyor ? neden bunu hiçbir gazeteci hukumete sormuyor ? medya boyle olursa, vatandasa ne denebilirki ?

SIRADAKİ HABER