İYİ Parti seçim bürosuna saldıran, Türk bayrağını yerlere atan hainler bakın kim çıktı?

banner155

İYİ Parti Derince İbni Sina Mah. temsilciliğine ait seçim bürosu gece saldırıya uğradı. Saldırı gece saat 02.45 sularında gerçekleşti.

banner170

41 VK 232 Plakalı bir minibüs ile seçim bürosu önüne yanaşan AK Parti sempatizanları, İYİ Parti'ye ait bayrak ve pankartları parçalamaya başladılar.  Gürültüye uyanan mahalleli, şüpheli şahıslardan şikayetçi oldu. Polisin geleceğini öğrenen şahıslar, mahalleliye küfürler ederek olay mahallinden hızla uzaklaştılar.

PANKART VE BAYRAK PARÇALARI
Şahıslardan şikayetçi olan İYİ Parti mahalle temsilcileri, olayı bütün detayı ile polise anlattılar. Sabaha karşı şüphelileri tespit eden polis ekipleri, şahıslara ait araçta arama yaptılar. Yapılan aramada şüpheli aracın içerisinden İYİ Parti'nin koparılmış bayrak ve pankart parçaları buldu. Savcılık makamı şüpheliler hakkında tutuklama talep etmedi. İfadeleri alınan şahıslar, suçlarını itiraf etmelerine rağmen serbest bırakıldı. 

EN BÜYÜK DERSİ 24 HAZİRAN'DA VERECEĞİZ
Mahalle teşkilatını karakolda yalnız bırakmayan milletvekili adayı Adil Gülez, 'Bu ve buna benzer saldırılar seçim yaklaştıkça artmaya başladı. Bu, AK Parti iktidarında çıkar sağlayan gruplar üzerinde nasıl bir moral bozukluğu yarattığımızın resmidir. Bu ve buna benzer davranışlara karşı en büyük dersi 24 Haziran günü vereceğiz. İYİ parti iktidarında insanlarımızı kutuplaştırmayacağız.' dedi.

EN BÜYÜK KAYGIMIZ, CAN GÜVENLİĞİ
İYİ Parti Derince ilçe başkanı Metin Savaş Sulu ise yaptığı açıklamada " 'İmkanlarımız dahilinde seçime hazırlanıyoruz. Partililerimiz, vatan ve millet sevdası uğruna Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde varını yoğunu ortaya koyuyor. Cebimizdeki paralarla bayrak ve pankartlar bastırıyoruz. Her akşam sahada halkımızla bir araya geliyoruz. Bütün imkansızlıklara rağmen AKP'li gruplar üzerinde korku yaratıyoruz. Bu sebeple hem sahada hem de seçim bürolarımızda AKP'li gruplar tarafından saldırılara uğruyoruz. En büyük kaygımız can güvenliği. Ama içiniz rahat olsun. Biz kimseyi ayrıştırmayacağız. Halkımızı ve partililerimizi sakin olmaya davet ediyorum. Bize yapılan haksızlık ve saldırılara karşı cevabımızı sandıkta vereceğiz." dedi.

TÜRK BAYRAKLARINI YERLERE ATAN HAİNLER 
Öte yandan İYİ Parti Derince İbni Sina Mah. temsilciliğine ait seçim bürosuna saldıran ve Türk bayraklarını yerlere atan hainlerin Derince eski belediye başkanı AKP'li Aziz Alemdar'ın akrabaları olduğu iddia edildi.

İYİ PARTİ MAHALLE TEMSİLCİLİĞİNİ KİM AÇTI?

İYİ Parti Derince İbni Sina Mah. temsilciliğini Bülent Bozkuş kendi imkanları ile açtı.

Bilindiği gibi Bozkuş İYİ parti kuruluş aşamasında, Meral Akşener'in açıklama yaptığı salonda Kayı" bayrağını açan ve İYİ Parti haberlerinde sıkça kullanılan resimdeki kişi olarak biliniyor.
O günlerde kendisi ile yaptığımız görüşmede  "Bayrağın evinde olduğunu ve kuruluştan önce sosyal medyada yayınlanmaya başlayan "Türkiye iyi olacak" sloganından tahminde bulunduğunu söylemişti.


 

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2018, 16:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Aydın
Ali Aydın - 9 ay Önce

Kahpe çocukları desem belki analarının günahı yoktur. Varın siz diyin ne derseniz.

İlteriş
İlteriş - 9 ay Önce

Elleriniz parça parça olsun it sürüsü!

Hüsnü topuk
Hüsnü topuk - 9 ay Önce

Bunlar kaybettikleri zaman sokağa inmeyi düşünmezler umarim

vanlı
vanlı - 9 ay Önce

bunlar delikanlı ya kıçları yiyorsa diyarbakırdan öteye gelip de Kahrolsun pkk desinler ellerinde Bayrağımızı taşısınlar ya yada askerimize poisimize koruyuculara devlet görevlilerine moral amaçlı ziyarete gelseler ya bu kadar delikanlılar ya...bir de bayrağımızı yere atmışlar bunların yapdığını pkk teröröüstler ancak yapar bu soysuzların cezası bayragımızdan dolayı müebbet hapis yada idam bakalım bir daha böyle yapabileceklermi soysuzlar.....vandan hakkariden meral aplamıza saygılar .......IYI ler kazanacak inşAllah amin

adnan
adnan - 9 ay Önce

bahçeli ülkücülerin yıllardan beri okadar enerjilerini emmiş ki ne ruh kalmış ne ideal inşaAllah iyi parti ile eski halimize döner insan olduğumuzu hatırlarız

CELALEDDİN BÜYÜKCAM
CELALEDDİN BÜYÜKCAM - 9 ay Önce

Bu haber de kasıt var. bunların AKPARTİ li olduklarından şüpheliyim... AKPARTİ bayrakları taşıyan her arabayı AKPARTİli olarak göremezsiniz 2015 yılında ben bulunduğum Şehirde HDP lilerin mahaellelerine gittiğimizde çocuklar bayrak istiyordu bizlerde veriyorduk.sonra büyükleri bu bayrakları taşkınlık yaptıkları yerlere bırakıyorlardı bunu AKPARTİliler yapmış gibi göstermek istiyorlardı.ama yakalandıklarında bir numaralı PKK sempatizanları çıkıyordu.birde O İYİ yazılı bayrakları Kullanmayın siz o na layık değilsiniz. ERTUĞRUL GAZİ ve Arkadaşları hiç kimsenin desteği olmadan SELÇUKLU Devletine yardım etti.sizin gibi Devletini batı ya şikayet edenlerle değil.

vatandaş
vatandaş @CELALEDDİN BÜYÜKCAM - 9 ay Önce

CELALEDDİN BÜYÜKCAM bence sen de osmanlınnı lafı etme. senelerdir osmanlıyı arkadan vuran araplardan gelen para ile ülkeyi ayakta tutmaya çalışan bir partiyi desteklemeye devam et.

Birisi
Birisi - 9 ay Önce

Akp li olduğu ne malum ya bu kadar cahil olmayın popüler etme olayı

Mercan
Mercan - 9 ay Önce

Hiç bir vatan evladı siyasi bir partiye saldırınca Türk bayrağına dokunmaz, terörist değillerse. Bu işte bir iş var, yakalananları sorgulamışlardır kşm oldukları ortaya çıkar.


SIRADAKİ HABER

banner151