ŞOK HABER Ülkü Ocaklarından Sinan Oğan'a çirkin saldırı

Sinan Oğan bir konferans için gittiği Beşiktaş'taki Bahçeşehir Üniversitesi'nde bir şahsın fiziki saldırısına uğradı. Oğan saldırıyı yara almadan atlattı.

ŞOK HABER Ülkü Ocaklarından Sinan  Oğan'a çirkin saldırı

Kimliği belirlennemeyen bir şahıs "hareketin lideri Devlet Bahçeli" diyerek Oğana saldırdı..

MHP’den ihraç edilen ve referandum için ‘hayır’ çalışması yürüten siyasilerden Sinan Oğan, bir konferans için gittiği Bahçeşehir Üniversitesi’nde konuşma yaparken bir kişinin saldırısına uğradı.

ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Oğan kürsüde konuşurken bir şahıs bir anda üzerine atıldı. Şahıs salondaki güvenlik görevlilerince etkisiz hale getirildi. Saldırının ardından Sinan Oğan tekrar kürsüye çıkarak konuşmasına devam etti ve “Bu genç arkadakışımkızı kandırıp buraya gönderen aslında partimize zarar veriyor” dedi. Canlı yayında gerçekleşen saldırı kameralara da yansıdı.

MHP'den ihracı istenen Sinan Oğan'ın Bahçeşehir Üniversitesi'nde katıldığı 'Türkiye'nin Gündemi' konulu konferansta olay çıktı.

Oğan konuşma yaptığı sırada salondaki bir kişi koşarak kürsüyü devirdi. Bu sırada salonda panik yaşandı. Basına kapalı konferansta yaşananlar Oğan'ın 'periscope' yayınına yansıdı. Olay çıkaran kişinin salondan çıkarılmasının ardından Oğan konuşmasına devam etti.

"KÜRSÜYE DEVİRDİ"

Konferansın ardından olayla ilgili açıklama yapan Sinan Oğan, "Bir saldırı oldu. Biz burada demokrasiyi anlatırken maalesef ki daha önce Iğdır'dayken PKK'nın saldırısına uğramıştık, mecliste AKP'lilerin saldırısına uğramıştık, bugün ülkücü olduğunu iddia eden ancak kandırılmış bir gencin saldırısına uğradık" dedi. Kendisine fiziksel bir müdahalenin olmadığını belirten Oğan, "Kürsüye devirdi" dedi.

Oğan'ın şikayetçi olmaması üzerine olay çıkaran kişinin gözaltına alınmadığı öğrenildi.

AKŞENER AÇIKLAMA YAPTI

Bu arada yaşananlarla ilgili Meral Akşener twitter hesabından "Sn Sinan Oğan'a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Referandumda evet diyenlere herşey mübah, hayır deme hakkını kullanana saldırı" açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2017, 18:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hulusi
Hulusi - 4 yıl Önce

Ülkü ocakları artık bahçeli ocağı olmuştur bizi bir birbirimize düşüren MHP genel merkezi kınıyorum tavan siz devam edin saldırılarını zaten taban sizi takmıyor artik

ENVER KÖMÜRCÜ
ENVER KÖMÜRCÜ - 4 yıl Önce

ülkücü falan deği̇ldi̇r o çakal.. az çeki̇n ucunu.. altindan akp çikmazsa ben de bi̇r şey bi̇lmi̇yorum

Cemal  HOŞ
Cemal HOŞ - 4 yıl Önce

beyinlerini başkalarına kiralamış zavallı yaratıklar..

Cevdet
Cevdet - 4 yıl Önce

Şeref sizlik etmiş lideri gibi kendilerine yakışanı yapmış

eski ülkü ocağı başkanı
eski ülkü ocağı başkanı - 4 yıl Önce

ülkü ocaklarındaki bahçeliciler ve bahçeli tasfiye edilmeli

Musa demir
Musa demir - 4 yıl Önce

Sinan bey geçmiş olsun bu saldırıyı kınıyorum. Demokrasi ayıbı malesef ülkücü kardeşlerimiz böyle çirkin bir oyuna gelmemeli saygılar tekrar geçmiş olsun

İsmail aslan
İsmail aslan - 4 yıl Önce

Bir de bağırıyor bu davanın lideri bahçelidir diye. Bu davanın tek lideri var, o da BAŞBUĞ ALPASLAN TURKES. 'tir

Mustafa
Mustafa - 4 yıl Önce

Bunlar ülkücü olamaz olsa olsa ak çakallardır