Van'da 'yavaş yürüdüğü için' eşini tekmeleyen adam serbest bırakıldı!

Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi yakınında bir şahıs, hastane önünde pusette bebeği bulunan ve ağlayan kadının üzerine yürüyerek tekme attı.

Van'da 'yavaş yürüdüğü için' eşini tekmeleyen adam serbest bırakıldı!
banner170

Kadının “tamam ayıptır” sözlerine rağmen şahıs, kadının üzerine yürüyerek darp etmeye devam etti. Kucağına bebeğini alan kadın hastane önünden hızla ayrılırken, yaşanan anlar ise cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Eşini darp ettiği iddiasıyla gözaltına alınan A.P., ifadesini ardından sarbest bırakıldı. Şiddet gören Y.P.'nin ise eşinden şikayetçi olmadığı belirtildi.

Van Valiliği, Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi önünde meydana gelen kadına şiddet olayı ile ilgili açıklama yaptı.

Kadının eşi olduğu belirtilen A.P.'nin Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bugün saat 12.00 sıralarında Arıtoprak Mahallesi'nde yakalandığı açıklandı. A.P.'nin eşinin yavaş yürümesi yüzünden aralarında tartışma çıktığını ve darp etiğini belirtildiği kaydedilirken, yapılan açıklamada şöyle denildi: 

"Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi bahçesinde 02.01.2018 günü 10.20 sıralarında gerçekleştikten sonra görsel ve yazılı basına yansıyan darp olayıyla ilgili olarak, İl Emniyet Müdürlüğümüzün ilgili birimlerince gerekli çalışma yapılmıştır. Yapılan incelemede, eşi olduğu öğrenilen kadını darp eden A.P. isimli şahıs 03.01.2018 günü 12.00 sıralarında yapılan operasyonla Arıtoprak Mahallesinde yakalanmıştır. Şahısla yapılan görüşmede; sabah eşiyle hasteneye 2 aylık bebekleri N.P.'yi getirdiklerini, annenin rahatsızlığıyla ilgili olarak diğer binaya geçecekleri esnada annenin yavaş yürümesinden dolayı aralarında tartışma çıktığını ve bu esnada tekme ve darp olayının geliştiğini beyan etmiştir. Konuyla ilgili tahkikat devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdurrahman
abdurrahman - 1 yıl Önce

eşini darp eden vatandaş acilen tümahaneye yatması gereken bir vaka ben de aynı bölgenden seneler önce egeye yerleştim bu gibi olaylar ın sadece görünen yüzü bu arkadaş kapalı kapılar arkasında ne şiddetler içeriyor kimse görmüyor.Eğitim ve cehaletin kol gezdiği bu yörelerde eğitim şart psikolojik danışmanlık şart tabı asıl hastalığın temelinde nüfus yoğunluğunun yaşandığı bu bölgelerde alilelerin yükünü taşıyamadığı kız çocuklarını gelişi güzel yapılan yanlış evliliklerde hep sorunlarla karşılaılmatadır 3 gündür bu olaya şuurum bozuldu çocuğun annesi yazıklar olsun çaresiz vede kimsesiz bunun kardeşleri demi yok yanı devlet buna hesap sormadıysa bu adil bir devletın suçu ama kardeşleri mutlaka bu adama güzel bir meydan dayağı atması lazım ki kamuoyu rahatlasın

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151