Yeşil listedeki terörist öldürüldü

banner155

Bitlis'teki terör operasyonda, 2 terörist ölü olarak ele geçirildi. Teröristlerden birinin, sözde 'Garzan Eyaleti 5’li Yürütme'de görevli, aynı zamanda Hizan Sorumlusu Kia Koçer kod adlı Ali Ulaş olduğu ve İçişleri Bakanlığı'nın Yeşil Listesinde aranan terörist olduğu tespit edilmiştir.

Yeşil listedeki terörist öldürüldü
banner170

Habertürk Ankara'nın edindiği bilgilere göre; Konuya ilişkin ayrıntılı bilgi şöyle:

Bitlis-Merkez ilçe Esen Mahallesi Şeyhhabip Tepe bölgesinde, Bitlis İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca gerçekleştirilen operasyon faaliyeti kapsamında, 18 Temmuz 2017 günü sabah 07.30 sıralarında, yapılan temas aramasında 2 BTÖ mensubu ölü olarak,  1 adet PKMS (Biksi) Makinalı Tf. ve  4 adet AK-47 Kalaşnikov P.Tüfeği ile birlikte ele geçirilmiştir.

Ölü ele geçirilen teröristlerden birisinin, sözde Garzan Eyaleti 5’li Yürütmede görevli aynı zamanda Hizan Sorumlusu Kia Koçer kod adlı, Ali ULAŞ isimli terörist olduğu tespit edilmiş olup, İçişleri Bakanlığının Yeşil Listesinde aranmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Memocan
Memocan - 2 yıl Önce

Bu haberin gerçeklik payı ne veya verilen bilgiler ne kadar gerçek bu adamlar her sene öldürülür örneğin Bahoz Erdal TSK her sene onu öldürür ama adam ortaya çıkar ama bu sisteme inan kişiler ya bunlar neden yalan söylüyor yalan haber yaptırıyor. Bu duruma bakarken aklıma Nasrettin Hoca fıkrası geldi hani göle maya tutuyor ya ya tutarsa der. Bunlar da aynen öyle biz öldü diyelim bakarsa ya ölürse..

SIRADAKİ HABER

banner151