Habererk / Özel Haber

Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan’ın "Türk Mukavemet Teşkilatı (TMT) illegal bir oluşumdu!" ifadeleri büyük tepki toplamıştı.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Ayşenur Arslan'ın Türk Mukavemet Teşkilatı'na (TMT) yönelik sözleri nedeniyle Halk TV hakkında inceleme başlatıldığını açıkladı.

“KIBRIS'A DA GETİRECEKLER, TÜRK MUKAVEMET TEŞKİLATI'NA (TMT) BAĞLAYACAKLAR”

Denktaş, “Ergenekon dosyası nedir ki Kıbrıs'ta arıyorlar, Ergenekon dosyası eğer Türk hükümetini düşürmek için bir hareket ise, öyle diyorlar, Kıbrısla ilgisi ne. Ama hayır, Kıbrıs'a da getirecekler, Türk Mukavemet Teşkilatı'na (TMT) bağlayacaklar. Herkes TMT'ye bağlı olduğu için, hizmet ettiği için şeref duymaktadır. Bu milli direniş teşkilatını kirletmeye kalkmasınlar, bütün Kıbrıs Türkleri'ni karşılarında bulurlar” diye konuştu.

BUGÜN BAŞKA DÜN BAŞKA YANDAŞ MEDYA!

Bugün yandaş medya Ayşenur Arslan'ın skandal sözleri sonrasında dünkü tavırlarının tam tersi hareket etmişlerdi.

Üstelik de FETÖ’cülerin ağzıyla Toros’un Bozkurt’u Denktaş’ı Ergenekoncu ilan ederek Türk Mukavemet Teşkilatı’na saldıran yandaşlar bugün yeniden gündem oldu.

Şimdi geçmişteki FETÖ ağızlı yandaşları sizlerle paylaşıyoruz:

2009 seçimlerinden bir gün önce Türkiye’deki iktidar gazeteleri bile onu hedef alan manşetlerle çıkmıştı. Gazetelerin arasında FETÖ’nün yayın organları da vardı.

DÜN BAŞKA SABAH BUGÜN BAŞKA SABAH:

O manşetler şöyleydi:

Sabah: Bu da Yavru Ergenekon

Yeni Şafak: Yavru Ergenekon

Star: Ergenekon Yavru Vatan

Türkiye: Ergenekon Kıbrıs’a uzandı

Bugün: Ergenekon Ada’ya Çıktı

Zaman: Kıbrıs’ta Ergenekon Depremi

Taraf: Kirli İşler ‘Kurul’u

Seçimleri Ulusal Birlik Partisi (UBP) kazanmasının ardından, Derviş Eroğlu’nu ve Rauf Denktaş’ı “Ergenekoncu” olmakla suçlayan bu gazeteler bir gün sonra direksiyonu kırıp şu manşetleri atmışlardı:

Sabah: KKTC’de eskiye dönüş

Yeni Şafak: Ada’da Seçimleri Muhalefet Kazandı

Star: Ada’da Sandıktan Derviş Eroğlu Çıktı

Türkiye: KKTC’de Zafer UBP’nin oldu

Bugün: Yavru Vatan’da Eroğlu Dönemi

Zaman: Kıbrıs’ta Zafer UBP’nin

Taraf: ‘Hayırcılar’ kazandı

SOLCU LİBOŞ ORAL ÇALIŞLAR DA FETÖ AĞZIYLA SALDIRMIŞTI!

Radikal gazetesinde 11/04/2009 tarihli “Kıbrıs'ta Ergenekon ya da kontrgerilla” başlıklı yazısında Oral Çalışlar FETÖ ağzıyla Denktaş’a saldırmıştı.

İşte o yazı: