• DOLAR 33,09 %0.08
  • EURO 36,29 %0.22
  • ALTIN 2.621,92 %0.29
  • BİST100 11.206 %0.65
  • BITCOIN 64.600 %-0.33
  • ETHERIUM 3.432 %-0.82
35°

Fatih erbakan Haberleri

fatih erbakan haberleri ve güncel fatih erbakan gelişmeleri, fatih erbakan ile ilgili tüm video, fatih erbakan fotoğrafları ve fatih erbakan haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sokak hayvanları için düzenlenen yasaya bir tepkide Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'dan geldi.

Politika

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Bizim aldığımız 63 belediyenin bulunduğu yerlerde inşallah Refah marketleri kuracağız. Bu refah marketleri...

Politika

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan “yerel seçimlerde AKP’ye kaybettirdiler” iddiasıyla ilgili “Biz kaybettirmedik hatta bazı yerlerde MHP, AK...

Politika

YRP lideri Fatih Erbakan, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde AKP ile ittifak ile yapıp yapmayacaklarını açıkladı.

Politika

Yeniden Refah Partisi Başkanı Fatih Erbakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın emekli maaş zammının açıklaması sonrası tepki gösterdi.

Politika

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, AKP ile üç büyükşehirde seçim iş birliği yapmak için son bir görüşme gerçekleştireceklerini duyurdu.

Politika

Cumhur İttifakı’nın ortağı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, asgari ücretin 17 bin 2 TL olarak belirlenmesine ve AKP’ye...

Politika

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, yerel seçimlerde Ankara, İstanbul ve İzmir büyükşehir belediye başkanlıkları için ittifak yapabileceklerini açıkladı.

Politika

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Erdoğan ile yaptığı görüşmede yerel seçimlerde iş birliği ile ilgili açıklama yaptı.