Mersin'in Tarsus ilçesinde, Tarsus Devlet Hastanesi'nin beyin cerrahi bölümünde korkunç bir cinayet meydana geldi. 61 yaşındaki Selma Çiftçi isimli kadın, hastanede tedavi görmekteyken refakatçi olarak yanında bulunan 32 yaşındaki oğlu M.Ç. tarafından vahşice öldürüldü.

Fatih Altaylı: İsrail soykırım yapıyor! Hamas ne yaparsa haklıdır Fatih Altaylı: İsrail soykırım yapıyor! Hamas ne yaparsa haklıdır

Kan donduran olay, sabaha karşı 04.00 sıralarında gerçekleşti. M.Ç., annesi Selma Çiftçi'nin boğazını ve ayaklarını keserek silahla vurarak katletti. Güvenlik görevlileri, olayın yaşandığı odanın sesini duyup odaya gittiklerinde dehşet verici bir manzara ile karşılaştılar.

Şüpheli, güvenlikçiler tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Olay yerine sevk edilen olay yeri inceleme ekipleri ve cumhuriyet savcısı tarafından yapılan incelemenin ardından Selma Çiftçi'nin cenazesi hastane morguna kaldırıldı.

Şüphelinin uyuşturucu bağımlısı olduğu ileri sürülürken, soruşturma devam etmektedir. Mersin'de yaşanan bu korkunç cinayet, bölgede büyük üzüntü ve dehşet yaratmıştır

Editör: Habererk Com