Boydak Soruşturmasında Flaş Gelişme!

Hacı Boydak, Memduh Boydak ve Murat Bozdağ, nöbetçi savcılık tarafından tutuklanma talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edilirken, Erol Boydak ise serbest bırakıldı.

banner311
Boydak Soruşturmasında Flaş Gelişme!

Boydak yöneticileri tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi.

Savcı, Hacı Boydak, Memduh Boydak ve Murat Bozdağ'ı tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk etti.

Sözde "Fetullahçı Terör Örgütü yapılanmasına mali finans sağladıkları" gerekçesiyle gözaltına alınan ve bugün adliyeye sevk edilen Boydak Holding yöneticileri mahkemeye sevk edildi.

Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, holdingin CEO'su Memduh Boydak, şirketin yönetim kurulu üyelerinden Murat Bozdağ nöbetçi savcılık tarafından tutuklanma talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edilirken, Erol Boydak ise serbest bırakıldı.

Dün gözaltına alınan Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, şirket CEO'su Memduh Boydak, Yönetim Kurulu üyeleri Erol Boydak ile Murat Bozdağ, Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının tamamlamasının ardından adliyeye sevk edilmişti.

Öğlen saatlerinde Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sağlık kontrolüne getirilen yöneticilerden Hacı Boydak, DHA muhabirinin, 'Bir şey söylemek ister misiniz?' sorusu üzerine Boydak, "Çok mutluyum" dedi. Bu arada, Boydak'ların emniyetteki sorgularında, suçlamaları reddettikleri öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2016, 23:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.