İSTANBUL MİLLİYETÇİ AVUKATLAR YENİ YÖNETİMİ

İSTANBUL BAROSU BARO MECLİSİNE BEŞ AVUKATI TEMSİLCİ OLARAK GÖNDERME HAKKI ELDE ETTİĞİ BELİRTİLEREK, AV.ALİ RIZA KAPLAN, AV.ÖNDER GÖL, AV.AYDIN İŞKUR, AV.KAPTAN YILMAZ VE AV. GÜRHAN KAYA BARO MECLİSİNDE GÖREV ALACAK İMAG TEMSİLCİLERİ OLARAK SEÇİLDİLER

İSTANBUL MİLLİYETÇİ AVUKATLAR YENİ YÖNETİMİ

İMAG//İSTANBUL MİLLİYETÇİ AVUKATLAR GRUBU, İSTANBUL BAROSU SEÇİMLERİ SONRASI YAPTIĞI GENİŞ KATILIMLI TOPLANTISINDA ALINAN KARAR GEREĞİ YENİ TEMSİL HEYETİ VE BAŞKANI, OYLAMA USULÜ İLE SEÇİLMİŞTİR.


YAPILAN SEÇİM SONUCU YENİ BAŞKANLIK VE TEMSİL HEYETİ; AV.ALİ RIZA KAPLAN BEY BAŞKANLIĞINDA OLMAK ÜZERE AŞAĞIDA SIRA İLE BELİRTİLEN İMAG ÜYESİ AVUKATLARDAN TEŞEKKÜL ETMİŞTİR.


1-ALİ RIZA KAPLAN

2-OSMAN BENİZ

3- KAPTAN YILMAZ

4-İZZET CEMAL FİDAN

5-MURAT İNAN

6-AYDIN İŞKUR

7-BÜLENT AKBAŞ

8-ÖNDER GÖL

9-GÜLBEYHAN SAYLAĞ BAYRAM         

10-EBRU YILDIZ

11-DİLEK KİRAZ


BİLHASSA BAYAN AVUKATLAR TÜM KATILIMCILAR TARAFINDAN EN YÜKSEK OYLARI ALMIŞLARDIR. 

İMAG OLARAK 136 YILLIK İSTANBUL BAROSU TARİHİNDE İLK DEFA GİRİLEN SEÇİMLERDE ALINAN 1502 OY ÜYELERCE GÖRECE BAŞARI OLARAK KABUL EDİLMİŞTİR.

TOPLANTININ AÇILIŞ KONUŞMASINDA SEÇİM DÖNEMİNDE İMAG İÇİN ÇALIŞAN AVUKAT OLAN VE OLMAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDEN BAŞKAN AV.ALİ RIZA KAPLAN TOPLANTI SONUCU YAPILAN OYLAMADA EN ÇOK OYU ALARAK YENİDEN İMAG TEMSİL HEYETİ BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ. 

 

TOPLANTIDA, İMAG' IN ALMIŞ ALDIĞI OY ORANI İLE ORANTILI OLARAK MEVZUAT GEREĞİ İSTANBUL BAROSU BARO MECLİSİNE BEŞ AVUKATI TEMSİLCİ OLARAK GÖNDERME HAKKI ELDE ETTİĞİ BELİRTİLEREK, AV.ALİ RIZA KAPLAN, AV.ÖNDER GÖL, AV.AYDIN İŞKUR, AV.KAPTAN YILMAZ VE AV. GÜRHAN KAYA BARO MECLİSİNDE GÖREV ALACAK İMAG TEMSİLCİLERİ OLARAK SEÇİLDİLER.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2014, 02:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER