Instagram'daki videolar arasında eğlenceli içeriklerden eğitici unsurlara kadar sayısız seçenek bulunuyor. Bunları izleyen kullanıcıların büyük bir çoğunluğu da hâliyle iyi bir video indirici sayesinde dizi indirme işlemini ya da video indirme işlemini zahmetsizce, herhangi bir ücret ödemeden yapmak istiyor. Zira Instagram kullanıcılarına içerik indirebilmek için kullanabilecekleri bir özellik sunmuyor. Bu sebeple kullanıcılar daha çok işlerine yarayabilecek üçüncü parti çözümler arıyor.Snaptube
Bu yazımızda Instagram'dan video indirmenizi sağlayacak bir uygulama olan Snaptube ile ilgili bilmeniz gerekenleri derledik. Aşağıdan Snaptube'un ne olduğunu, Instagram'dan video indirmek için nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bölüm 1: Snaptube Hakkında

Snaptube, Instagram'dan ücretsiz olarak video indirmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Snaptube ile sadece Instagram'dan değil, aynı zamanda onlarca farkı platformdan da MP3 ve MP4 indirebilirsiniz. Biz, bu yazımızda Snaptube'u Instagram'dan video indirebilmek ya da facebook video indir HD işlemini yapmak için nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

Bölüm 2: Snaptube Nasıl İndirilir?

Eğer iOS kullanıcısıysanız Snaptube'u uygulama olarak indirmeniz maalesef şimdilik mümkün değil.

Android kullanıyorsanız aşağıda bahsettiğimiz adımları sırasıyla uygulayarak Snaptube uygulamasını telefonunuza kurabilirsiniz.

1-Ayarlara girin.
2-Gizlilik ve Güvenlik sekmesini açın.
3-Bilinmeyen kaynaklardan dosya indirme seçeneğini aktifleştirin.
4-Snaptubeapp.com/tr adresinden Snaptube'un resmi uygulama sitesini açın.
5-Sitede bulunan APK indirme linkine tıklayın.
6-İndirdiğiniz APK dosyayı isterseniz bir APK yöneticisiyle, isterseniz de üzerine tıklayarak kurun.

Bu işlemleri uyguladıktan sonra Snaptube telefonunuza kurulmuş olacak. Şimdi ise uygulamayı kullanarak nasıl video indirebileceğinizi anlatmaya başlayalım.

Bölüm 3: Snaptube ile Bedava Instagram Videosu İndirme Rehberi

Uygulamayı indirdiniz, video indirmeye hazırsınız. Şimdi aşağıdaki adımları uygulayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

1. Instagram'ı açın.

İndireceğiniz videoyu bulmak için Instagram'ı tarayıcınızdan veya mobil uygulamadan açın.

2. İstediğiniz videoyu bulun.

İndirmek istediğiniz videoya girin. Eğer videoyu size arkadaşınız yolladıysa mesajlara bakabilir, kendiniz bulmak isterseniz de platformda biraz vakit geçirebilirsiniz.

3. Videonun URL adresini kopyalayın. 

İndirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayın. Eğer tarayıcıdaysanız adres çubuğunu, mobil uygulamadaysanız da sağ alttaki üç nokta butonunu kullanarak videonun URL'sini kopyalayabilirsiniz.

4. Snaptube uygulamasına girin.

Telefonunuza indirdiğiniz Snaptube uygulamasını açın.

5. Linki Snaptube'da bulunan boşluğa yapıştırın.

Instagram'dan kopyaladığınız video linkini Snaptube uygulamasında bulunan link boşluğuna yapıştırarak indirme işlemine başlayın.

7. bilim seferi başladı 7. bilim seferi başladı

6. İndirmeyi hangi formatta, hangi kalitede yapacağınıza karar verin.

Snaptube sayesinde videoları ister MP4, isterseniz de MP3 olarak indirebilirsiniz. Bu sebeple indirme formatınızı ve video kalitenizi seçmelisiniz.

7. İyi seyirler!

İndirme işlemi saniyeler içerisinde tamamlanacak, videonuz Snaptube uygulamasına inecektir. Size kalan tek şey ise içeriğinizin keyfini çıkarmak.

Neden Snaptube ile Instagram Videosu İndirmeliyim?

Snaptube-1

Instagram video indirme hizmeti veren sayısız platform bulunsa da öne çıkan isim şüphesiz ki Snaptube. Film indirme sitesi olan Snaptube'un sunduğu hizmetin önemli özelliklerinden bazılarını yazımızın devamında sizler için derledik.

Sınırsız kullanım.

Snaptube ile video indirirken herhangi bir indirme sınırına takılmazsınız. Sizi kısıtlayan tek şey kendi isteğiniz. Ne kadar video isterseniz o kadar indirmeniz mümkün.

Tamamen ücretsiz.

Bu uygulamayla sınırsız video indirirken ücret ödeme konusunda herhangi bir endişe duymanıza da gerek yok, çünkü Snaptube tamamen ücretsiz bir uygulama. Bir kuruş bile para ödemeden istediğiniz Instagram videolarını indirebilirsiniz.

Kayıt olmaya gerek yok.

Snaptube, kullanıcılarından platforma kayıt olmalarını veya herhangi bir kişisel bilgilerini istemez. Uygulamayı rahat bir şekilde kullanabilmek için Snaptube'u kurmuş olmanız yeterli.

Videolara kolay erişim.

Uygulamadan indirdiğiniz videolar uygulamanın içinde istediğiniz klasörde tutulur, dolayısıyla Snaptube kullanarak indirdiğiniz videolara kolayca erişebilir, onları dilediğinizce düzenleyebilirsiniz.

Farklı dosya formatları.

Snaptube uygulamasını kullanarak içerikleri sadece MP4 olarak değil, aynı zamanda MP3 olarak da indirme şansını elde edebilirsiniz. Bir videonun sadece sesini indirmek için MP3 formatını kullanabilir, telefonunuzda daha az yer kaplamak için düşük çözünürlük tercih edebilirsiniz. Snaptube ile kontrol sizde.

Snaptube uygulamasıyla Instagram'dan video indirmek için bilmeniz gereken noktalardan bahsettik. Siz de uygulamayı indirmenizin ardından istediğiniz içerikleri telefonunuza kaydetmek için Snaptube'u kullanabilirsiniz. Farklı özellikleri kullanarak uygulamanın tam potansiyelinden yararlandığınıza emin olabilirsiniz, iyi eğlenceler diliyoruz.