Özellikle altın hakkında yaptığı isabetli tahminler ile öne çıkan piyasa uzmanı İslam Memiş'tan dikkat çeken altın ve dolar açıklaması geldi. Memiş, bu kez hem altın hem de dolar sahiplerinin ilgilendiren bir açıklama yapması dikkat çekti.

BTC Haber’de yer alan bir yazısında alışılagelmişin dışında açıklamalarda bulunan İslam Memiş, bu defa farklı yatırım araçlarına dikkat çektiği görüldü.

Altın ve dolardan başka yatırım araçlarını olduğunun vurgulayan Memiş, ''Aramızda farkında olmayan milyonerler var'' ifadelerini kullandı.

Memur ve emekli maaşında yeni gelişme Memur ve emekli maaşında yeni gelişme

“BİRÇOK İNSAN MİLYONER OLDUĞUNU ÖĞRENDİ”

İslam Memiş, “Ben e-devlet üzerinden kontrol ediyorum, bir şey yok' dememek gerek. Ecdadınızın kimlik bilgilerini, yoksa veraset ilamı ile tapu, belediye veya bankalardan arşiv araştırması yapılması gereklidir.

Bu yöntem ile çevremde bir çok insan milyoner olduğunu öğrendi. Siz üşenmeden bir araştırma yapın, gerisi nasip. Sizin ilgilenmediğiniz hakların devlete aktarıldığını unutmayın! Belki şuan bu yazıyı bir milyoner okuyordur kim bilir…” ifadelerini kullandı.

“ARAMIZDA FARKINDA OLMAYAN MİLYONERLER VAR”

Takipçilerine yönelik tavsiyelerine devam eden Finans Uzmanı İslam Memiş, şöyle devam etti:

“Babaanne, anneanne, dedelerimiz veya onların da anne ve babalarından kalan miraslarımız var. Bugün çoğu kişi bu mirastan bir haber hayatına devam ediyor. Miras kalmış, zengin, milyoner ancak farkında değil!”