Habererk Genel Yayın Yönetmeni İsmail Türk’ün Akit TV’de yangında selde vatandaşın kafasına çay atan Erdoğan çıkışı yapması dikkat çekti.

Habererk / Haber Merkezi

Habererk Genel Yayın Yönetmeni İsmail Türk Akit TV’de gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Türk’ün açıklaması şu şekilde:

“SELDE, YANGINDA ÇAY ATTIRMAYI BIRAKSINLAR. AYIPTIR GÜNAHTIR”

Başarılı erkeğin arkasında kadın olur, başarılı liderleri arkasında kadrolar olur. Selde, yangında çay attırmayı bıraksınlar. Ayıptır günahtır. Sayın Cumhurbaşkanımızı gerçekten küçük düşürüyorlar. Adam babasını kaybetmiş, komşusu ölmüş ona bir paket çay fırlatmak bizim Türkiye’mizin itibarına Cumhurbaşkanlığı makamına ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bence uymuyor. Bunu yaptıranları eleştiriyorum ve bu noktada uyarmak istiyorum.

KANSERE İYİ GELEN BİTKİNİN TURŞUSUNA YOĞUN İLGİ KANSERE İYİ GELEN BİTKİNİN TURŞUSUNA YOĞUN İLGİ

“GÖZÜNÜ SURİYELİ GÖÇMENE DİKECEK”

Şimdi insanlar ben işsizsem acaba ne diye araştırdı mı gözünü Suriyeli göçmene dikecek. Maaşı yetmediğinde ben 5 Bin TL maaş alamıyorsam ahan bunların yüzünden diyecek. Çünkü hükümet yetkilileri bu işe 80-100 Milyar dolar harcadık diyorlar. Böyle hamasetle efendim eskiden solcular bunu çok yaparlardı Hümanist romantizmi filan. Bunu biraz daha siyasal İslam diliyle merhamete ayete sünnete komşuluğa imparatorluğa bağlayarak kutsamayı bırakalım. Gerçeklerimizle bizi buluşturmak lazımdır. Milletimize kendi camımızdan kendi penceremizden doğruları anlatmak, siyasetçilerimize dinlerlerse katkıda bulunmak akıl vermek değil haşa.