Piskopat Hemşireden Ölen Hastalarla Selfie

Biz olsak korkudan odaya giremeyiz, sinirlerimiz bozulur mesleği bırakırız ama bu hemşire ölen hastasının yanına yatıp sayko sayko öz çekim yapmış. Yetmemiş, sosyal medya hesabından yayınlamış

Piskopat Hemşireden Ölen Hastalarla Selfie

~~Bir iddiaya göre; önce hastaları potasyum kullanarak öldüren hemşire daha sonra da tek tek fotoğraflarını çekiyordu. Sorumluluğunda bulunan 86 hastanın 38'i ölünce yetkililerin dikkatini çeken hemşire, geçtiğimiz günlerde hastanede ölen 78 yaşındaki bir hastanın otopsisinde anormal seviyede potasyum klorür bulununca söz konusu 38 kişinin ölümüyle ilgisi olabileceği gerekçesiyle tutuklandı. Hemşirenin fotoğraflardaki rahatlığı insanı ürkütüyor.

 Daniela Poggiali isimli Umberto Hastanesi'nde görev alan hemşire yaptığı açıklamada; ''Biz hemşireler için hayat ve mesleğimiz biraz zor. Diğer arkadaşlarıma moral olsun diye bu fotoğrafları çekmek istedim. Sonuçta hepimiz öleceğiz ve korkmanın, üzülmenin hiçbir şeye faydası yok. Bu fotoğrafları çekmemin amacı kesinlikle meslektaşlarıma mesaj verme kaygısıydı'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER