CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM'deki grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. CHP lideri, kendisine muhalefet öğretmeye çalışanlara seslenerek, "Son zamanlarda sureti kendinden menkul bazıları türedi. Bazıları gazeteci, bazıları araştırmacı olarak karşımıza çıkıyor. Bana muhalefeti öğretmeye çalışıyorlar. Biz daha ölmedik, sizin ne mal olduğunuzu biz gayet iyi biliyoruz." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM'deki grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Ekonomideki gelişmeleri, hayat pahalılığını ve enflasyona değinen Kılıçdaroğlu, hükümeti eleştirdi. Konuşmasının sonlarına doğru, isim vermeden bazı gazetecilere de yüklenen CHP lideri, kendisine muhalefet öğretmeye çalışanlara seslenerek, "Son zamanlarda sureti kendinden menkul bazıları türedi. Bazıları gazeteci, bazıları araştırmacı olarak karşımıza çıkıyor. Bana muhalefeti öğretmeye çalışıyorlar. Biz daha ölmedik, sizin ne mal olduğunuzu biz gayet iyi biliyoruz." dedi. İşte Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından öne çıkanlar...

"BİZ DAHA ÖLMEDİK, SİZİN NE MAL OLDUĞUNUZU BİLİYORUZ"

"Son zamanlarda sureti kendinden menkul bazıları türedi. Bazıları gazeteci, bazıları araştırmacı olarak karşımıza çıkıyor. Bana muhalefeti öğretmeye çalışıyorlar. Muhaliflik dersi verenler, biz daha ölmedik, sizin ne mal olduğunuzu biz gayet iyi biliyoruz. Muhalefet ahlakla yapılır. Yazı yazmayan, konuşmayan adam bize muhalefet dersi veriyor. Biz kelle koltukta muhalefetimizi sonuna kadar yapacağız. Bizi samimi olarak eleştiren ama kalemini satmayanlar saygı duyuyoruz. Ama kalemini satıp bize muhalefet dersi verenlere saygımız yok. Bize katılın beraber çok güçlü olacağız"
 

GÖKÇEADANIN TURİZMİNE KATKI YAPAN ÜMİT ÖZDAĞ'A BELEDİYE BAŞKANI'NDAN BÜYÜK TERBİYESİZLİK! GÖKÇEADANIN TURİZMİNE KATKI YAPAN ÜMİT ÖZDAĞ'A BELEDİYE BAŞKANI'NDAN BÜYÜK TERBİYESİZLİK!