AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu Kilis’te 

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Jülide Sarıeroğlu Kilis'te partililerle buluştu. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu Kilis’te 

Habererk/ Lokman Happani/ Kilis 
31 Mart Yerel seçim çalışmalarına  katkı sunmak üzere Kilis'e gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı ve halen partinin "Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı " Jülide Sarıeroğlu  AK Parti Kilis İl Başkanlığı binasında partililerle bir araya geldi. 
İl Başkanı Av.Murat Karataş , Belediye Başkan adayı Abdi Bulut ve partililer tarafından karşılandı. 

Sarıeroğlu partililere yaptığı konuşmada"Yerel seçimlerde cumhur ittifakının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük ve görmeye devam ediyoruz. Özellikle İzmir’de HDP’nin Millet ittifakını  destekleyeceğini açıklaması bir kez daha cumhur ittifakının önemini ortaya koymaktadır. Bunun için sizlerin, yaklaşan yerel seçimlerde  gece gündüz demeden çalışarak zaferle çıkacağınıza inanıyoruz. Dış güçlerin Türkiye’nin üzerinde oynadığı oyunu 15 Temmuzda da gördük , başaramayınca ekonomik savaş çıkartmaya çalıştılar. Cumhur ittifakı ve halkımızın genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan inancı ve güveni sayesinde bunları atlattık" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER