AK Parti  Kilis İl Başkanı Karataş’tan İddialı Açıklama

AK Parti Kilis İl Başkanı Karataş,  31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkmazsak siyaseti bırakacağımı buradan açıkça taahhüt ediyorum dedi. 

AK Parti  Kilis İl Başkanı Karataş’tan İddialı Açıklama

Habererk/ Lokman Happani/ Kilis 

AK Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş, il başkanlığı sosyal medya hesabından çarpıcı ve iddialı açıklamada bulundu.  Karataş yaptığı açıklamasında şunları söyledi "31 Mart yerel seçimlerini değerlendiren Ak Parti Kilis İl Başkanı Av.Murat Karataş,yaptığı açıklamada “Seçim çalışmalarımız gayet iyi bir şekilde devam ediyor.Teşkilatımızın tüm kademeleri belli bir disiplin ve plan dahilinde çalışmalarını sürdürüyor.Bu nedenle özverili çalışmalarından dolayı tüm teşkilat mensuplarımıza ve gerek yanımızda gerekse de sahada gönüllü olarak çalışmalarımıza katkı sağlayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.İnşallah 31 Mart seçimlerinden yeni bir zaferle çıkacağız.Daha önce de ifade ettiğim gibi anketlerde çok açık ara öndeyiz.

Sahada da bunu hissedebiliyoruz.

Benim söylediğim doğru çıkmazsa siyaseti bırakacağımı buradan açıkça taahhüt ediyorum.Eğer bunun aksini iddia eden başka bir siyasi partinin İl Başkanı varsa çıksın açıklasın.Milletimiz de kimin doğru kimin yanlış söylediğini 31 Mart’ta öğrenmiş olur.Biz makamlar işgal etmeye değil,gönüller inşa etmeye geliyoruz.Herkesi kucaklayacağız.Tüm gücümüzle Kilis’imiz için çalışacağız.Kilis halkının sağduyusuna güveniyoruz.Belediye Başkanı Şehri emin’dir.Milletimiz kime yetki vereceğini çok iyi bilir.” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER