Akköz: Çiftçilerimizin Yüzü İYİ Parti ile gülecek

banner155

Habererk/Lokman Happani/ Kilis /// İYİ Parti Kilis Milletvekili Adayı Akköz Çiftçilerimizin yüzü İYİ Parti ile güleceğini söyledi. 

Akköz: Çiftçilerimizin Yüzü İYİ Parti ile gülecek
banner170

24 Haziran seçimleri çalışmalarına ara vermeden devam eden Kilis İYİ Parti İl Teşkilatı ve Milletvekili adayları gidilmedik köy ve mezra kalmaksızın geziyorlar. 

Ramazan dolayısıyla gündüzleri köy ve ilçeleri gezen Partililer, iftar sonrası da Kilis merkezde seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Musabeyli İlçesi ve köylerinde seçmenleriyle buluşan İYİ Parti Kilis Milletvekili adayı Akköz şunları söyledi. "Çiftlerimiz ve köyde yaşayan vatandaşlarımız kendilerine hizmet edilmemesinden dertliler. Özellikle yol ve su sıkıntısı çektiklerini ve su olmayınca üretimde yapamıyorlar. Bizler bu sorunu çözmek için aday olduk. Allahın izniyle emin adımlarla iktidara doğru yürüyoruz. AKP iktidarı çiftçilerimizi ve köylülerimizi daima ikinci plana atmıştır. Bizimle birlikte çiftçilerimizin üretim gücünü artırmak ve köydeki yaşam kalitesini yükselmeyi hedeflemekteyiz" dedi.   


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151