CHP'li Tuna, Kilis Millet İttifakı ile ayağa kalkacak 

Habererk/Lokman Happani/ Kilis /// CHP Milletvekili adayı emekli Tuğgeneral Ali Tuna, Kilis'in Millet İttifakı ile ayağa kalkacağını söyledi. 

CHP'li Tuna, Kilis Millet İttifakı ile ayağa kalkacak 
banner170

Cumhuriyet Halk Partisi Kilis 1. sıra Milletvekili adayı emekli Tuğgeneral Ali Tuna Habererk'e konuştu. 

Kilis'in AKP iktidarı ile bitme noktasına getirildiğini belirten Tuna, Millet İttifakı ile buna son vereceğiz. Çarşıda pazarda, sokakta nereye gitsem artık yeter diye feryat ediyorlar vatandaşlar. Bizim ne sorunumuz vardı Suriye ile kendileri Ankara'da oturup ahkam kesiyorlar. Bizler burada perişan olduk. Ne halimizi  ne ihtiyacımızı soruyorlar sadece seçimden seçime geliyorlar diye serzenişte bulunuyor vatandaşlar. 16 yıldır Kilis kaderine terk edildi, Özellikle Suriye'de iç savaş Kilis'i ve halkını zor duruma düşürmüştür. sınır ticareti bitmiş küçük ve orta ölçekli esnaflarımız,da büyük tüccarların kurbanı olmuştur.  

AKP HER TÜRLÜ GÜCÜNÜ KULLANIYOR

Tuna  AKP başta devletin imkanları olmak üzere her türlü gücünü kullanıp seçime gidiyor. gerek devletin gerekse yandaş medya millet ittifakını engellemek için neredeyse  yok denecek kadar yer vermektedir. Oysa AKP olduğumu tüm yayınlar kesiliyor canlı yayına geçiyorlar. Milletimiz artık uyandı her şeyin farkındalar. Türkiye'nin önünü açacak olan Millet İttifakına destek veriyorlar. Bizlerde kendilerinin bu desteğini boşa çıkarmayacağız dedi. 

Habererk/Lokman Happani/ Kilis 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner176

banner151