Kilis'in tek kadın adayı İYİ partiden oldu

24 Haziran Genel seçimlerinde Partiler adaylarını açıkladı.

Kilis'in tek kadın adayı İYİ partiden oldu

Açıklanan adaylar arasında bir isim dikkat çekti AK Parti'den 2, MHP'den 1 bayan milletvekili aday adayı için baş vururken İYİ Partiden aday adayı için başvuru yapan Dilek Akköz Kilis'te tek kadın aday olarak seçime girdi.

İYİ Parti 2, sıradan aday olarak giren Akköz Habererk'e şunları söyledi "Genel merkezimiz bizleri 2. sırayı layık gördü var gücümüzle çalışarak Genel Başkanımız Meral Akşener ve ekibiyle birlikte iktidara doğru yürüyeceğiz.

YOLUMUZU KESMEK İÇİN HER YOLU DENEDİLER BAŞARAMADILAR

İYİ Parti Kilis Milletvekili Adayı Dilek Akköz şöyle devam etti "Henüz kurulalı 6 ay oldu, önümüzü kesmek için seçimi erkene aldılar ama bunu da başaramayacaklar. Kilis'te köy ilçe ve mahallelerde nereye gitsek kimin kapısını çalsak "iyi ki varsınız sizler olmasaydınız Kilis ve Türkiye'nin hali ne olacaktı" diyerek halk bize destek veriyor ve güveniyor. Bizde halkın sıkıntılarını dinleyerek, onları bir rapor haline getiriyoruz, iktidara geldiğimizde Kilis'in sorunlarını çözeceğiz dedi.

Habererk/Lokman HAPPANİ/KİLİS

YORUM EKLE
YORUMLAR
KENAN
KENAN - 1 yıl Önce

HER ZAMAN İSTEKLER MALESEF OLMUYOR.sİYASİ TEŞEKKÜLLER EKİP İŞİDİR.EKİPTE YE MEVKİ BEĞENMEMEK OLMAZ.VERİLEN GÖREVİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAK İCRA ETMEK GEREKİR.

SIRADAKİ HABER