Kilis Milletvekili  Dülger’in Anneler Günü mesajı 

Kilis AK Parti Milletvekili M. Hilmi Dülger Anneler günü dolayısıyla mesaj yayınladı

Kilis Milletvekili  Dülger’in Anneler Günü mesajı 

Habererk/ Lokman Happani/ Kilis 

Milletvekili  Dülger mesajında, "Aile birliğinin tesis edilmesinde, çocukların sağlıklı ve mutlu bir ortamda yetişmesinde en temel rolü üstlenen annelerin, varlıkları ile güç kattıkları evlatları için her zaman sığınılabilecek sıcak bir kucaktır. 

Ebeveyne saygıyı esas alan, cennetin annelerin ayakları altında olduğuna inanan bir geleneğin mensubu olan bizler, evlat yetiştirmenin ulvi bir görev olduğunun idraki içerisinde; Sevginin en büyük kaynağı olan sınırsız hoşgörüsü ve inanılmaz özverileriyle bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan annelerimize yaşamlarının her döneminde destek olmalı, onları yalnız belirli günlerde değil, yaşam boyunca sevgi ve içtenlikle kucaklamalıyız. 

Hayatını çocuklarına vakfeden kıymetli annelerimizin anneler gününü kutlarken, onlara daima azami düzeyde hürmet ve ihtimam göstermemiz, hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduklarını kendilerine bizzat hissettirmemiz, emeklerinin boşa gitmediğini göstermemiz, ebeveyne hürmet konusunda çocuklarımıza örnek olmamız büyük önem arz etmektedir. 

Bu vesile ile, başta canından aziz evlatlarını bu vatan uğruna şehit veren annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum. Ahrete irtihal etmiş tüm annelerimize Allah tan rahmet, hayattakilere de evlatlarıyla sağlık, mutluluk, huzur dolu bir ömür diliyor, Anneler Günü'nü gönülden tebrik ediyor; en kalbi duygularımla selamlıyorum" dedi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER