Kilis'te İYİ Parti İktidara yürüyor.

Habererk/ Lokman Happani/ Kilis /// İYİ Parti Kilis İl ve merkez ilçe teşkilatı, milletvekili adayları iktidara yürüyüş düzenledi. 

Kilis'te İYİ Parti İktidara yürüyor.

Kilis Hacı Cümbüş Cami kavşağından başlayan iktidar yürüyüşü Cumhuriyet caddesi Şehitler Abidesi yanında son buldu. Yürüyüşe çok sayıda partili katıldı, İYİ Partinin yürüyüşü esnasında iftar sonrası caddede bulunan vatandaşlar ve esnaflar alkış tutarak destek verdi. 

Bazı çocuklar ellerinde Türk bayrakları ile yürüyüşe katıldı. İYİ parti Gençlik ve Kadın Kolları da katılırken vatandaşların yoğun ilgisi dikkat çekti. 

Yürüyüş sonrası açıklama yapan milletvekili adayı Muhammet Balcı şunları söyledi. "Kilis halkı bize güveniyor inanıyor, bizlerde bu inancı ve güveni boşa çıkarmayacağız var gücümüzle Kilis'in geleceği için yürüyoruz dedi.  Daha güzel bir Kilis için kenetlendik"

Milletvekili Adayı Dilek Akköz ise, "Daha huzurlu ve geleceği olan bir Kilis için kenetlendik ve inandık halkımızın desteği ve ilgisi bizleri doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Kulis'in geleceği için İYİ Parti ile iktidarı yakalayarak gerekli adımları atacağız" dedi.  


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
nazım yılmaz
nazım yılmaz - 1 yıl Önce

** İyi partinin başındaki bayan ." ben 15 temmuzda BAŞBAKAN OLACAĞIM." demeseydi belki milletten destek görürdü.. Ben berrak bulmayanlardanım.

erdem
erdem @nazım yılmaz - 1 yıl Önce

15 temmuz değil kardeşim 15 mayıs mhp kurultayından bahsediyodu Mhp nin başına geçecekti ama izin vermediler

SIRADAKİ HABER