Yeni sezon için alternatifli bir kadro oluşturmak isteyen Beşiktaş, Konyaspor’un başarılı stoperi Abdülkerim Bardakçı’yı kadrosuna katmak için girişimlerini sürdürüyor.

Yeni sezon için alternatifli bir kadro oluşturmak isteyen Beşiktaş, Konyaspor’un başarılı stoperi Abdülkerim Bardakçı’yı kadrosuna katmak için girişimlerini sürdürüyor.

Beşiktaş yönetimi, Konyaspor 'un stoperi Abdülkerim Bardakçı konusunda daha önce girişimde bulunmuş ancak 5 milyon Euro bonservis bedeli talep edilmesi sonucunda geri adım atmıştı.

ABDÜLKERİM İÇİN YENİ TEKLİF MASADA

Yeni Şafak'ın haberine göre; siyah-beyazlıların 2 milyon Euro'luk teklifini geri çeviren yeşil-beyazlı ekibe oyuncu takası ve bir miktar para formülü sunuldu. Beşiktaş, geçen sezon kadrosuna kattığı ancak verim alamadığı Salih Uçan ve Welinton’un Abdülkerim'e karşılık Konyaspor'a önerdiği kaydedildi.

KONYASPOR PARA KAZANMAK İSTİYOR

Başarılı stoperden para kazanmak isteyen Konyaspor'un ise bu teklife henüz yanıt vermediği ve görüşmelerin devam ettiği öğrenildi. Brezilyalı stoper Welinton'un da siyah-beyazlı takımla 1 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.

Hatayspor'da Volkan Demirel dönemi resmen başladı Hatayspor'da Volkan Demirel dönemi resmen başladı