MHP'de İhraçlar Başlatılıyor

Bahçeli disiplin süreci işletiyor! Partiden atmayı planladığı isimlerin başında, muhalifler arasında gerçek muhalif olan Meral Akşener geliyor.

banner311
MHP'de İhraçlar Başlatılıyor

Bahçeli disiplin süreci işletiyor! Partiden atmayı planladığı isimlerin başında, muhalifler arasında gerçek muhalif olan Meral Akşener geliyor. Akşener’in partiyi büyütmek gibiileriye dönük  ifadeleriyle ilgili disiplin sürecinin Ramazan Bayramı’ndan sonra başlatılması bekleniyor.

Öte yandan muhalif isimlerden diğer adaylara şimdilik bir işlem yapılmayacağı 

Muhalif adaylardan Ümit Özdağ’ın da, işlem başlatılacak bir diğer isim olduğu belirtiliyor. Genel Merkez’in, muhalif olarak aday olmasına rağmen Koray Aydın konusunda diğer isimler kadar sert tedbir planı içinde olmadığı ifade ediliyor.

DELEGELER DE VAR Disiplin işlemi,başkanlık adaylığını açıklayan isimlerin yanı sıra destek veren delegeleri de kapsayacak. Bugüne kadar kongre süreçleri devam ettiği için, muhalif delegeleri partiden atarak “kahraman” lık havasına girmelerini istemeyen Genel Merkez’in, bundan sonraki süreçte tepeden başlayacağı temizliği, en alt seviyeye kadar indirerek, partiyi tümüyle muhalif unsurlardan temizleyeceği konuşuluyor. Muhalif temizliğinin bayramdan sonra başlayacağı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2016, 12:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.