Çukur 92. bölüm sansürsüz izle

Çukur 92. bölüm izle! Çukur 92. son bölümü ile tek parça halinde sansürsüz Show TV'de. Çukur 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

banner318
Çukur 92. bölüm sansürsüz izle

Çukur 92. bölüm izle linki tek parça halinde Show TV'de. Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur'da heyecan 92. bölümle devam ediyor. Çukur yeni bölüm fragmanında; darbe sonrasında harekete geçen Erdenetlerin, Koçovalıların peşlerini bırakmaya hiç niyetleri yoktur. Arık Böke Erdenet'in geri gelişi ile Koçovalılar için  artık her şey eskisi gibi olmayacaktır.

Çukur dizisi 92. son bölümü ile 16 Mart Pazartesi akşamında saat 20.00'da Show TV ekranlarında olacak.

Çukur 92. Bölüm Özeti

Gazeteci Emir ve polis Erkan birlikte Yamaç'a yardım eder ve Çağatay Erdenet'in sonunu hazırlar. Ancak bu durumda Vartolu'nun büyük bir fedakarlığı da ön plana çıkar. Planlarını devreye sokmaya hazırlanan Yamaç bir kez daha Çağatay ve adamları tarafından zor durumda kalan Cumali'nin yanına sürpriz bir isim gelir.

Çukur 92. bölüm izle

Celasun ise Karaca ile ilgili bir bilgiyi Yamaç'a aktarır. Koçovaların hamlesi sonrasında devre dışında kalan Çağatay neye uğradığını şaşırırken Erdenetler de bir kez daha Koçovalıların peşinden gider. Arık Böke Erdenet'in gelişi ile Koçovalıları zor günler bekler.

Çukur Son Bölüm İZLE

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 16:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.