Hitler'in özel hayatının sırları: Dokunmadan seks yapardı

Dünyaca ünlü yazar Martin Amis, Adolf Hitler’in hijyen takıntısı nedeniyle sevgilisi Eva Braun ile seks yaparken kıyafetlerini çıkarmadığını ve ona olabildiğince dokunmamaya çalıştığını iddia etti.

banner311
Hitler'in özel hayatının sırları: Dokunmadan seks yapardı

İngiltere’deki Cheltenham Edebiyat Festivali’nde konuşan dünyaca ünlü yazar Martin Amis, Adolf Hitler’in hijyen takıntısı nedeniyle sevgilisi Eva Braun ile seks yaparken kıyafetlerini çıkarmadığını ve ona olabildiğince dokunmamaya çalıştığı iddiasında bulundu.

İngiltere’deki Cheltenham Edebiyat Festivali’nde konuşan ödüllü yazar Martin Amis, Adolf Hitler’in hijyen takıntısı nedeniyle sevgilisi Eva Braun ile seks yaparken kıyafetlerini çıkarmadığını ve ona olabildiğince dokunmamaya çalıştığı iddiasında bulundu. Nazi Almanyası ile ilgili yeni kitabı “Zone of Interest” önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan yazar, kitabı için yaptığı araştırmalar sırasında “Hitler’in cinsel hayatının gizemini koruduğunu” belirtti. “Hitler’in cinselliği ile ilgili bildiğimiz tek şey doktoru için bile kıyafetlerini çıkarmaya yanaşmadığı” diyen yazar Hitler’in çok büyük bir hijyen takıntısının olduğundan yola çıkarak sevgilisi Eva Braun’la kıyafetlerini çıkarmadan seks yaptığını düşündüğünü söyledi. Amis, “Ben bu verilere dayanarak Hitler’in aseksüel olduğunu düşünüyorum” dedi.

Profesör Thomas Lundmark: ''Hiç cinsel ilişkiye girmediler''

Lundmark'a göre, Eva Braun, Mayer Rokitansky Küster Hauser (MRKH) sendromundan muzdaripti. MRKH sendromu, cinsel ilişkiyi zorlaştıran ya da acı veren gelişimsel bozukluk sonrası ortaya çıkan utero-vajinal atrezi ile karakterize bir hastalık. Lundmark, Braun’un Münihli jinekolog Gustav Scholten ile yazışmalarına dayanan belgelerden böyle bir sonuca varıyor. 

Braun'un hastalığıyla ilgili bir diğer kanıt da, doktorun eşinin tuttuğu notlar. Onların arasında, Hitler'in Berghof konutundan Braun'a yapılan ameliyat için Scholten'e bir teşekkür telefonu geldiği notu yer alıyor.

Lundmark ayrıca, doktorun oğluna ulaştığını ve onun da teyzesinin sözlerine dayanarak, Hitler'in eşinin hastanede sürekli çektiği fiziksel acılardan yakındığından bahsettiğini belirtiyor. 

Çiftin cinsel ilişkide bulunmadığı gerçeği, karısı düzenli olarak Fuhrer'in yatak odasındaki çamaşırları değiştiren Berghof konutunun eski sorumlusu tarafından da teyit edildi.

BRAUN HİÇBİR ZAMAN AŞKINA KARŞILIK BULAMADI

Eva Braun'un Hitler'e delicesine aşık olduğu aktarılırken, Führer'in yeğenine tutkun olduğu, yeğeninin evleneceğini söylemesinden 2 gün sonra ise ölü bulunduğu iddia edilir. Hitler'in yine başka kadınlara duygusal yakınlık hissettiği, ancak işin tuhafı tüm bu kadınların sonunun ölüm olduğu, Eva'yı ise hep gizlediği, hatta sevgilisi olarak bile tanıtmadığı, Adolf Hitler'e tutkun bu kadının ise iki kez intihara kalkıştığı, ama yine de ondan ölümüne kadar asla vazgeçmediği ifade edilmiştir.

Lundmark, Hitler ile Braun arasındaki ilişkinin özünün, kadının amacının Nazi Almanyası liderini özel yaşamıyla ilgili söylentilerden korumak olduğunu belirtti. Profesör, "Braun kendini ona adamıştı, o da bunu kullandı" dedi.

Adolf Hitler ve Eva Braun’un resmi evliliği bir gün sürdü.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 23:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.