İbrahim Erdem Karabulut'un ‘Dana Burnu’ Kitabı Çıkıyor

İstanbul Gündem’in yaklaşık 12 yıldır Baş Yazarı olan çok kıymetli ve değerli dostumuz İbrahim Erdem Karabulut’un titiz ve uzun araştırmaları sonrası kaleme aldığı, büyük bir merakla da beklenip ve çok ses getireceği gözüken “Politikada Yalanlar ve Yılanlar-DANA BURNU” Kitabı çok yakın zamanda okuyucuları için piyasaya çıkıyor...

banner311
İbrahim Erdem Karabulut'un ‘Dana Burnu’ Kitabı Çıkıyor

Konuyla ilgili şimdilik kısa bir açıklama yapan İbrahim Erdem Karabulut şunları söyledi: “Kitabımızın içeriği özellikle ülkemiz Siyasilerinin dünü-bugünü ve bazı gerçekleri üzerine olurken, büyük uğraşlar ve tecrübelerim sonucunda titizlikle ele aldığım “Politikada Yalanlar ve Yılanlar-DANA BURNU” pek yakında piyasaya çıkacaktır.

Kitabımın ismi ise, Bozkurt Gazeteci Yusufiyeli yiğit Yazar, FETÖ’nün hain planını kitaplarında herkesten önce deşifre eden Gazeteci Selim Çoraklı dostumun kitabı okuduktan sonra yakışan ismi de kapak yaptık.

Yani” “Politikada Yalanlar ve Yılanlar-DANA BURNU” diye ismini koyduk. Ayrıca Dana Burnu’nda ifade ettiğim gibi, yılan ve yalanlara karşı dik duracağız, Kansızlara, soysuzlara, kanı-ciğeri beş para etmez ukalalara, ne oldum delisi olan ve sonradan görmelere, adam kullanmayı marifet bilen yüzsüzlere ve soysuzlara, emeğe saygısı olmayan b.k çuvallarına, bütün şerefsizlere inat bu ülke için, doğrular için tüm gücümüzle de her alanda çalışacağız, çalışacağız. Bu vesileyle, kitabımızın hayırlara vesile olacağına inandığımı belirterek, siz değerli okuyucularımıza şimdiden ilgi ve duyarlılığınızdan dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum”.

Çok kıymetli ve değerli Dostumuz İbrahim Erdem Karabulut’un çıkacak olan kitabının hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarlarının devamını diliyoruz.

Haber: Mehmet Gülnahar

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.