Meral Akşener korkusu kitap raflarına yansıdı!

Önsözünü Meral Akşener'in bizzat kendisinin kaleme aldığı Vedat Erbaş'ın yazdığı “Türk siyasetinde Meral Akşener” isimli kitabın dağıtımı durduruldu.

Meral Akşener korkusu kitap raflarına yansıdı!

Olayı İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Osman Ertürk Özel sosyal paylaşım sitesinden şu şekilde duyurdu;

"Meral Akşener’in önsözünü yazdığı, Vedat Erbaş imzalı Türk Siyasetinde Meral Akşener kitabı oldukça uzun ve yorucu bir çalışmanın ürünü olarak Aygan yayıncılıktan çıktı. Fakat raflardaki yerini alamadı."

Bilindiği gibi Türk Siyasetinde Meral Akşener isimli kitap Kocaeli Üniversitesi’nde tez olarak yazılmıştı.

Vedat Erbaş tarafından uzun süre titizlikle hazırlanan tez, kitap şekline dönüştü. Milliyetçi camianın yakından tanıdığı Aygan Yayıncılığın öncülüğünde piyasaya sürülecek olan kitabın önsözünü Meral Akşener bizzat kendisi kaleme aldı.

İYİ Parti Genelbaşkanı Meral Akşener'in katılımıyla tanıtım ve İmza günü düzenlenmişti.

Hotel Mercure'de gerçekleşek tanıtım ve İmza günü 23 Nisan 2018 Pazartesi Saat: 13:30 da başlayacaktı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 3 yıl Önce

herhale ihtilaller dönemine dönüyoruz.İnsanlar bir zamanlar toprağa kitap gömerlerdi,kitaplar yakılmıştı.Şmdi de emek verilerek yazılan kitaplar okuyucusuyla buluşamıyor.Siz neymişsiniz Meral Abla sizden ne kadar çok korkarlarmış meğerse.

ALİ SÜNGÜ
ALİ SÜNGÜ - 3 yıl Önce

YAZIKLAR OLSUN BU KADIN,DAN BU KADAR KORKUYORLAR BAHÇELİ ERDOĞAN BAŞ BAŞA VERDİLER ENGELLEMEK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR NE AKŞANERMİŞ BU.

Yaşar Akbaş
Yaşar Akbaş - 4 yıl Önce

maşAllah birilerine...Nazar boncuğu takalım da ..........

İbrahim Birben
İbrahim Birben - 3 yıl Önce

Durdurma talebinde bulunan ve bu talebi geri çevirmeme nedeni olarak mutlaka bir neden olmalı .O neden belirtilmişmi ?

FARUK TAMER
FARUK TAMER - 3 yıl Önce

KİTABIN , İNTERNETTEN DAĞITIMI KONUSUNDA ÇALIŞMA BAŞLATINIZ. BİR KARGO FİRMASI İLE ANLAŞIN, İNSANLAR BÖYLE DAHA ÇOK MERAK EDER VE OKUR. SELAMLAR.