SOSYAL MEDYA BAKIŞINIZI DEĞİŞTİRECEK KİTAP

SOSYAL MEDYAYI ANLAMAK…(Yeni Kitap) Ülkücü hareketin değerli akademisyeni Doç.Dr.Levent Eraslan tarafından kaleme alınan bu değerli eseri hepimizin okuması gereklidir.

SOSYAL MEDYA BAKIŞINIZI DEĞİŞTİRECEK KİTAP

vatandaş, X-Y kuşakları adı ne olursa olsun artık Türkiye’de sosyal medyayı çok etkin bir şekilde, yaşamın her anında kullanan büyük bir kitle bulunmaktadır. Dünyadaki gelişmeler paralelinde artık bireyler yakın çevrelerinden uzak çevrelerine etraflarında olup bitenlerden en şeffaf biçimde haberdar olmak, diğer bireyleri haberdar etmek ve gündemi takip etmek istemekteler. Bu isteklerini de geleneksel yollarla değil daha hızlı ve mobilize yöntemlerle yani sosyal medya aracılığı ile yerine getirmektedirler. Bu yeni iletişim, pazarlama, sosyalleşme ve ekonomik-politik dili, karar vericiler dâhil herkesin nitelikli bir biçimde tanıması ve kullanması gerekmektedir.

"Sosyal

Bu bağlamda hazırlanan bu çalışma; yukarıdaki vurgulara dönük olarak bir rehberniteliği taşımaktadır. Bu çalışma, sosyal medya kullanıcılarına, sosyal medya araştırmacılarına,  sosyal medya pazarlamacılarına, sosyal medyanın ne olduğunu merak edenlere kadar geniş bir kullanıcı yelpazesine öğretici ve ilginç bilgiler sunmaktadır.

"Sosyal

  • Sosyal Medya Nedir? Ne Değildir?
  • Sosyal Medyanın Özellikleri Nelerdir?
  • Neden Dünyada Her Üç Kişiden Biri Sosyal Medya Kullanıcısıdır?
  • Sosyal Medya Yaşamı Kolaylaştırıcı Mıdır?
  • Yoksa Kontrol Edilmesi Gereken Bir Mecra Mıdır?
  • Sosyal Medya Bir İhtiyaç mıdır?
  • Yoksa Gereksiz Bir Zaman Kaybı Mıdır?

 Doç.Dr.Levent Eraslan

BU ESER SİZİN SOSYAL MEDYA BAKIŞINIZI VE KAVRAYIŞINIZI DEĞİŞTİRECEK…

 

//leventeraslan.com/category/duyurular/ders-duyurulari/

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2016, 15:13
YORUM EKLE