Ahmet Kural, o gece çıkan kavganın nedeninin Okan Can Yantır olduğunu söyledi!

Ahmet Kural, Sıla'yla ilgili verdiği ifadede Sıla'yı darp ettiğini kabul etmemiş ama o gece çıkan kavganın nedeninin Okan Can Yantır olduğunu söylemişti.

Ahmet Kural, o gece çıkan  kavganın nedeninin  Okan Can Yantır  olduğunu söyledi!

Peki kimdir bu Okan Can Yantır?

Geçtiğimiz ocak ayında Sıla ile Okan Can Yantır'ın aşk yaşadığı iddia edilmiş.

İkilinin baş başa yemek yerken çekilmiş bir fotoğrafı basına sızmıştı. Daha sonra Sıla'nın menajeri bu iddiaları kesin bir dille yalanlamış, "Sıla'nın menajeri Serkan Güney, "Öyle bir şey yok. Kendisi Sıla Hanım'ın arkadaşıdır. Aynı zamanda fikir alışverişinde bulunduğumuz değerli bir iş insanıdır" diye konuşmuştu.

Ahmet Kural ise Sıla'yla ayrı olduğu dönemde Sıla'nın Okan Can Yantır ile beraber olduğunu ifade etti. Okan Can Yantır aslında bir magazin figürü değil.

1980 yılında dünyaya gelen 38 yaşındaki Okan Can Yantır, eğitim hayatını Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü'nden mezun olarak tamamladı. Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi'nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de aldı.

Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını attı. Dergi sektöründe görev almaya başladığı günden bu güne kadar stajyerlikten editörlüğe kadar birçok görev yapan Yantır, bir süre boyunca GQ TürkiyeDergisi'nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürdü. Okan Can Yantır, Arda Turan'ın Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansı Possible'ın yöneticisi olarak görev yapıyor.

Yantır daha önce oyuncu Dilan Deniz Çiçek ile aşk yaşadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER