Alişan iki kadın arasında kaldı!

Evliliklerinde kriz yaşayan ve geçtiğimiz haftalarda boşanacakları haberleriyle gündeme gelen şarkıcı Alişan-Buse Varol çifti hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Çift aralarındaki buzları eritse de ünlü şarkıcının annesi Suzan Tektaş'ın, gelinine hala kızgın olduğu öne sürüldü.

Alişan iki kadın arasında kaldı!

Ünlü sanatçı Alişan ile oyuncu eşi Buse Varol'un, geçen haftalarda evliliklerinde ciddi bir kriz yaşadığı öne sürülmüştü.

Eliz'in doğum gününe Alişan'ın annesi ve kardeşi Selçuk Tektaş'ın eşi Merve ile kızlarının katılmaması aile içinde kriz olduğu iddiasını gündeme getirmişti.

Krizi aştıklarını yaptıkları paylaşımlarla gözler önüne seren Alişan ile Buse Varol, her ne kadar sorunları çözmüş gibi görünse de aile içerisinde buzlar tam da erimedi. 

Posta gazetesinin haberine göre; Alişan'ın annesi Suzan Tektaş, gelini Buse Varol'a bu süreçteki tavırlarından dolayı hala kızgın.

Hatta Tektaş'ın gelinini affetmediği ve araya mesafe koyduğu iddia edildi. Alişan'ın şimdi de annesi ile eşinin arasındaki buzları eritmeye çalıştığı konuşuluyor.

YORUM EKLE