Celal Adan'ın oğluna Çırağan'da düğün

TBMM Başkanvekili Celal Adan’ın oğlu Sinan Buğra Adan, Ceyda Öztürk ile Çırağan Sarayı’nda yapılan düğünle dünyaevine girdi.

Celal Adan'ın oğluna Çırağan'da düğün

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili MHP’li Celal Adan'ın oğlu Sinan Buğra Adan ile Ceyda Öztürk’ün Çırağan Sarayı’nda yapılan düğünü, siyaset ve iş dünyasını buluşturdu.

Düğünün fotoğrafları, MHP'nin resmi sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılmadığı düğünde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yanı sıra TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım da hazır bulundu. Düğüne katılan eski medya patronu, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, siyasilerle aynı masayı paylaştı.

Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir süre sohbet etti. Devlet Bahçeli, Fuat Oktay ile neşeli bir şekilde sohbet etti.
 

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344