Esat Kabaklı’dan sanatçıların ziyaretini eleştirenlere sert cevap

Sınır birliklerine ziyarette bulunan sanatçılardan Esat Kabaklı, bu ziyareti eleştirenlere tepki göstererek, "Gerekirse Afrin’e gideriz" dedi.

Esat Kabaklı’dan sanatçıların ziyaretini eleştirenlere sert cevap

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıl dönümü, Bağcılar Belediyesi tarafından Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’nda düzenlenen bir programla kutlandı. Programa Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar İlçe Emniyet Müdürü Murat Taner, sanatçı Esat Kabaklı ve çok sayıda davetli katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sınır birliklerini ziyaret eden sanatçılardan Esat Kabaklı gecede türkü söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sınır birliği ziyaretinde "Bil oğlum" türküsünü seslendiren Esat Kabaklı, sanatçıların bu ziyaretini eleştirenlere de tepki gösterdi.Türk Halk Müziği sanatçısı Esat Kabaklı ziyareti eleştirenlere sert bir cevap vererek, “Bu vatan için ölmeliyiz, bayrak için ölmeliyiz. Gerekirse Afrin’e de gideriz, Mehmetçiğimizi de kucaklarız. Bizim meşrebimizde bu var. Onun için ne gocunuruz ne güceniriz. Ne söylerse söylesinler biz bu yolun yolcusuyuz” dedi. Esat Kabaklı’nın bu sözleri büyük alkış aldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 14:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Musa VAROL
Musa VAROL - 1 yıl Önce

SENİN SAZIN İKTİDAR BORAZANI OLMUŞ,TAMAMEN DUYGUSAL..HADİ NAAAAŞ

HÜSEYİN AKAR
HÜSEYİN AKAR - 1 yıl Önce

Evet Esat Kabaklı Afrine gider, gerekirse devleti ve Türk milletinin bekası için canını da verir ancak o gurubun içinde öyle kişiler var ki Türk milletine hakaret ve ihanet etmekten zevk alıyorlar. Bizim eleştirimiz onlaradır.

Kani Birgül
Kani Birgül - 1 yıl Önce

Esad kabaklı her Türk gibi yiğit tir. Burdan siyasi bir çıkarım düşünmek. Faydasız.

Hakan
Hakan - 1 yıl Önce

Kan uyuşmazlığı olmuş...Allah senin ne işi n var hainlerle dercesine esat abiye ihtar vermiş...

Memnune Taşkın Şahin
Memnune Taşkın Şahin - 1 yıl Önce

Siz o gruba hiç yakışmamıştınız. Kocaman Yamalık gibiydiniz. Verdiğimiz cevap bile çok saçma. Biz sizi gönülden dinliyorduk. Yazıklar olsun. Para bu kadar önemlimiydi. Yakında sizi çöpe atarlar. Biz sizi çoktan sildik.

...
... - 1 yıl Önce

....

SIRADAKİ HABER