Eşinin ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, iki çocuğuna babalarının vefat ettiğini söyleyemedi

Geçtiğimiz gün uzun yıllardır birlikte olduğu eşi Serdar Oral'ı kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, iki çocuğuna babalarının öldüğünü söyleyemedi.

Eşinin ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, iki çocuğuna babalarının vefat ettiğini söyleyemedi

Serdar Oral, Beykoz'daki Abdülvehhab Evvab Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Kanlıca Mezarlığı'na defnedildi. Büyük acı yaşayan Özgü Namal, koronavirüs salgını nedeniyle az kişinin katıldığı cenazeye, iki çocuğu dolayısıyla katılamadı. Özgü Namal, mezarlığa "Biricik eşim ve babamız" yazılı bir çiçek gönderdi.

Uçankuş'ta yer alan habere göre: 41 yaşındaki Namal, 5 yaşındaki Nefes ve 3 yaşındaki Elem Su'ya babalarının hayatını kaybettiğini açıklayamadı. Zor günler geçiren oyuncu kendisini eve kapattı.

ÖLÜMÜ KOMŞULARINI DA ÜZDÜ

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral'ın ani ölümü, akrabalarını olduğu kadar yaşadığı mahalledeki komşularını da üzmüştü. Muhtar Halil Demir, Oral'ın çok yardımsever olduğunu söyleyerek, "Mahallede birçok insana yardımcı oldu. Zaman zaman bize sorardı yardım edilecek birileri var mı diye" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE