Müge Anlı 2021 yeni sezon ne zaman başlıyor?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlıyor sorusu izleyenler tarafından yakın takibe alındı. ATV’den bu konuda kesin bir bilgilendirme yapıldı. Peki, 2021 Müge Anlı yeni sezon ne zaman başlayacak?

Müge Anlı 2021 yeni sezon ne zaman başlıyor?

Sezon finalinin ardından başka bir kanalda yayınlanacağı iddia edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı için ATV’den son dakika açıklaması geldi. Programı hafta içi her sabah yakından takip eden izleyenler için Müge Anlı’da sosyal medya hesabından yeni bir açıklamada bulundu.

Müge Anlı Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor 2021

Müge Anlı programın yeni sezon tarihini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı video ile takipçilerine duyurdu. Müge Anlı paylaşımında, "Allah'ın izniyle 10 gün sonra beraberiz" ifadelerine yer verdi.

Böylelikle Müge Anlı ile Tatlı ve Ser programının 30 Ağustos Pazartesi günü ATV ekranlarında başlayacağı kesinleşmiş oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
52/1Afyonlu
52/1Afyonlu - 3 hafta Önce

ERKEKLERİ HİÇ SEVMEM!!! DİYEN BİRİSİNİ HALADAHA ERKEKLER ŞAHA KALDIRIYOR HİÇMİ UTANMIYORSUNUZ.BÖYLE ÇEKYA LI BİRİSİNİ SAMKİ KENDİMİ YOKSA POLİSLER ÇÖZÜYOR ANLI YAPMIŞGİBİ OLUYORDA HİÇKİMSE SES DAHİ ÇIKARTMIYOR TABİ AKP NİN YANDAŞ METYASININ?(pontus)lular türedimi açaba??haa pkk haa pontus kafalılar bençe aynı türk düşmanı kafalılardır???anlı da füguren...mi ...açaba derim...