O Ses Türkiye reyting kurbanı oldu: Final mi yapıyor?

O Ses Türkiye reyting kurbanı oldu.

O Ses Türkiye reyting kurbanı oldu: Final mi yapıyor?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye, tv8'de yeni sezonuyla seyirci karşısına gelmeye devam ediyor.

Hadise'nin jüri üyeliğine veda etmesiyle dengelerin değiştiği O Ses Türkiye ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

Geçtiğimiz yıl ekrana ara veren O Ses Türkiye, bu sene yepyeni jüri kadrosuyla ekrana döndü. 

Hadise'nin jüri koltuğuna veda ettiği yarışmaya Oğuzhan Koç katılırken, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş bu yılın jüri kadrosunu oluşturdu. 

REYTİNGLERDE YÜZÜ GÜLMEDİ

O Ses Türkiye, yarışmasıyla ilgili sevenlerini üzecek bir iddia ortaya atıldı. Cumartesi akşamları yayınlanan yarışma reytinglerde 17. sıraya kadar geriledi.

FİNAL Mİ YAPIYOR?

Bu sezon reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayan O Ses Türkiye'nin final yapacağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medyaya bomba gibi düşen final iddiasına Acun Ilıcalı'dan henüz bir açıklama gelmedi.

HADİSE'NİN HAYRANLARI HAREKETE GEÇTİ

Bu sezon jüri koltuğunda oturmayan Hadise'nin sevenleri ise, sosyal medyadan manidar paylaşımlar yaptı. Hadise'nin sevenleri, "Hadise olmadığı için reytinglerdeki düşüşe hiç şaşırmadık" yorumlarında bulundu.

ACUN ILICALI HADİSE İÇİN NE DEMİŞTİ?

Geçtiğimiz haftalarda 2. Sayfa programına konuk olan Acun Ilıcalı, Hadise'nin artık O Ses Türkiye'de olmayacağını söyleyerek Oğuzhan Koç ile bu görev için görüştüğünü açıklamıştı. Ilıcalı, "O Ses Türkiye'yi ikiye ayırdık. Bir de 'O Ses Rap' var. Hadise'de orada. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu" demişti.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344