Survivor 2018'i kim kazandı?

banner155

Survivor 2018'de son 4'e kalan Nagihan, Anıl, Adem ve Hilmicem arasından yapılan elemeyle beraber şampiyon Adem Kılıççı oldu.

Survivor 2018'i kim kazandı?
banner170

Survivor'da büyük Kıbrıs finalinde son 4'e kalan Nagihan, Anıl, Adem ve Hilmicem arasından yapılan elemeyle beraber şampiyon Adem Kılıççı oldu. Adem şampiyonluğunu geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Alper Baycın'a adadı.

SURVIVOR 2018'İN ŞAMPİYONU ADEM KILIÇÇI OLDU
Adem Kılıççı şampiyonluğunu Alper Baycın'a adayarak, "Çok heyecanlıyım. Gerçekten bu hikaye şuanda tamamen tamamlandı. Bana oy gönderen, gönderemeyip dua eden herkesten Allah razı olsun. Bu şampiyonluğu bizimle beraber Dominik'te çile çeken hayatını kaybeden Alper Baycın'a ve ailesine armağan ediyorum" dedi.SURVIVOR FİNALİNDE İLK ELENEN İSİM HİLMİ CEM İNTEPE OLDU

Survivor'da büyük final gecesi bu akşam erken başladı ve yarışmacılar birer birer oylamaya çıkmaya başladılar. Finalde son 4 isim arasında yer alan Adem, Nagihan, Anıl ve Hilmicem arasından bir kişi yapılan eleme sonucunda Survivor şampiyonu olma hayallerine veda etti. Survivor 2018'de yapılan halk oylamasıyla beraber son 3'e kalamayan ve elenen isim Hilmicem oldu. Böylelikle Anıl Berk Baki, Adem ve Nagihan son 3'te yer alan isimler oldu.

SURVIVOR 2018 FİNALİNDEN ELENEN İKİNCİ İSİM ANIL OLDU
Survivor finalinde yapılan ilk eleme sonrasında Hilmicem şampiyonluğa veda etti. Anıl Berk Baki, Adem ve Nagihan arasında yapılan oylama sonucu veda eden isim Anıl oldu.

SURVIVOR ÇEYREK FİNALİNDE KİMLER ELENDİ?
Geçtiğimiz hafta içerisinde ünlüler takımı yarışmacılarının azalmasıyla birlikte her iki takımdan da adaylar konseye çıkmaya başlamıştı. Son olarak Murat ve Turabi ile konseye çıkan Sema yarışmaya veda eden isim olmuştu. Sema'nın ardından Hakan da yarışmadan elenmişti. Kıbrıs'taki çeyrek finalde elenen isimler ise Turabi ve Damla Can oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151