Survivor'da Kaza!

Survivor'ın yeni bölümünde Ünlüler takımında yer alan Berna Canbeldek, havuza atladığı sırada korkunç bir kaza yaşadı. Bir anda acılar içinde kalan Berna'ya ilk müdahaleyi Metin Kuş yaptı.

banner311
Survivor'da Kaza!

TV8'de yayınlanan yarışma programı Survivor 2018'de Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının yarışmacıları sembol oyununda karşı karşıya geldi.

Kızların mücadelesinde Ünlüler takımının son yarışmacısı kalan Berna, final oyununa yükselme mücadelesinde havuzun olduğu parkuarda atlarken dengesiz bir şekilde düştü ve acılar içinde suyun içinde kaldı. Dizinden sakatlanan Berna'ya ilk müdahaleyi hemen Doktor Metin Kuş yaparken, iki takım yarışmacıları da Berna'nın acı içinde yerde kalmasının ardından büyük bir üzüntü yaşadı.

BERNA'YA NE OLDU?
Survivor'ın başarılı ve aynı zamanda tecrübeli yarışmacılarından Berna Candelbek, sembol oyununda yaşadığı sakatlığın ardından acılar içinde suyun içinde kaldı. Doktor Metin Kuş'un müdahalesi sonrasında müşade altına alınan Berna'nın dizinden sorun yaşadığı öğrenildi. Alp Kırşan ilk bulgulara göre Berna'nın ciddi bir sorunu olmadığını söylemesine rağmen bu sezon Merve Aydın'ın da diz sakatlığı yaşamasından dolayı Berna'nın önümüzdeki bazı oyunlarda oynamasının zor olduğu iddia ediliyor. Berna sakatlığına rağmen ise Survivor'a devav edecek. 

YARIŞMACILAR ŞOKA GİRDİ
Berna havuza düşer düşmez acı bir çığlık attı, diğer yarışmacılar hemen Berna'nın yanına koştu. Genç yarışmacının o halini görenler büyük bir şok yaşadı. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.