Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Olağan Meclis Toplantısı'nda konuşan Başkan Mansur Yavaş, belediyenin koronadan kırıldığını ifade etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Olağan Meclis Toplantısı'nda konuşan Başkan Mansur Yavaş, belediyenin koronadan kırıldığını dile getirirken, "Daha bugün beni karşılayan koruma bir saat sonra korona çıktı" ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Olağan Meclis Toplantısı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın başkanlığında gerçekleşti.

SALGIN YENİDEN Mİ GELİYOR? PROF. DR. ERTUĞRUL UYARDI! SALGIN YENİDEN Mİ GELİYOR? PROF. DR. ERTUĞRUL UYARDI!

Meclis'te konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediyede çok sayıda personelin koronaya yakalandığını ifade etti.

KORUMA KORONA ÇIKTI

"Covid’den dolayı bu toplantının bile yapılmaması lazım." ifadelerini kullanan Yavaş, "Belediye coronadan kırılıyor onu söyleyeyim size. Belediyede alınan tedbirlerden dolayı değil." ifadelerini kullandı.

Koruma polisinde korona çıktığını açıklayan Başkan Yavaş, "Daha bugün beni karşılayan koruma bir saat sonra korona çıktı. Mümkün olduğu kadar çabuk bitirelim meclisi." şeklinde konuştu.