Akıncı 3. Bölüm Full izle! 15 Ocak Akıncı Son Bölüm Youtube Tek Parça

Akıncı 3. bölüm full izle için yayında. 15 Ocak Cuma akşamında ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı 3. bölüm tek parça halinde Youtube’de. Peki, Akıncı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akıncı 3. Bölüm Full izle! 15 Ocak Akıncı Son Bölüm Youtube Tek Parça

Akıncı 3. son bölüm ile 15 Ocak Cuma akşamında ATV ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Başrollerinde Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi’nin oynadığı Akıncı dizisinin 3. bölümünün tamamı kesintisiz olarak Youtube platformundan izlenebilmekte.

AKINCI 3. BÖLÜM ÖZETİ

Akıncı’nın son andaki müdahalesi sayesinde Lukas tamamen etkisiz bir hale gelmiştir. Lukas’ın bir anlık pes etmesi sonrasında Cevdet bu durumu fırsata çevirebilmek adına silah kaçaklığı işine girişmiştir. Ancak Orhan’ın radarına takılan bu yasa dışı silah kaçaklığı işine Akıncı da dahil olmuştur.

Akıncı 3. bölüm

Orhan ile beraber Akıncı’yı karşı karşıya getiren bu olay aslında silah kaçakçılığı işinden daha fazladır. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi hemen harekete geçerek Cevdet’i amansız bir takibe almıştır. Cevdet için hem yakalama hem de arama kararı çıkarken Kemal bunun erken bir hamle olacağını düşünürken Nergis de kendisinin kaçırılma emrinin kim tarafından verildiğini araştırırken karşısına çıkan sürpriz bir isimle adeta şok olmuştur.

AKINCI 3. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 22:48
YORUM EKLE