Cinayet Süsü filmi Netflix'te

Sinema severlerin çılgın gibi korsan film sitelerinde aradığı Ali Atay'ın 2019'da izleyici karşısına çıkan Cinayet Süsü filmi artık Netflix'te.

banner311
Cinayet Süsü filmi Netflix'te

Cinayet Süsü filmi konusu ve oyuncu kadrosu araştırılmaya devam ediyor. Dijital platform üzerinden yayınlanan dizinin nasıl izleneceği vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor.

Peki Cinayet Süsü filmi oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Cinayet Süsü filmi nasıl izlenir?

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ NASIL İZLENİR?

Cinayet Süsü filmi Netflix dijital platformu üzerinden izlenebilecek.

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ KONUSU

Cinayet Süsü, gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir vaka ile karşı karşıyadır. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiçbir delil ve ipucuna ulaşamaz.

Cinayetlerin gittikçe artması, basının ve halkın olayla fazlasıyla igilenmesi, buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu'yu Emin'in ekibine atar. Üzerlerindeki baskıdan dolayı iyice ezilen Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilmek için her yönteme başvurur. Bu kedi fare oyununda katili mi pes edecektir yoksa polisler mi?

Cinayet Süsü filminin oyuncularından Feyyaz Yiğit Twitter hesabından "Cinayet Süsü yayınlanmış arkadaşlar. Daha bana sormayın rüyalarıma girmeye başladı." ifadelerini kullandı.

Ölümlü Dünya'nın büyük bir beğeni kazanması üzerine senarist ve yönetmen Ali Atay, 2019'da Cinayet Süsü filmiyle izleyici karşısına çıktı.

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ OYUNCULARI

Uğur Yücel (Başkomiser Emin)

Binnur Kaya (Komiser Asuman)

Cengiz Bozkurt (Komiser Salih)

Feyyaz Yiğit Çakmak (Suç Uzmanı Dizdar Koşu)

Mert Denizmen (Komiser Yardımcısı Alaattin)

Mehmet Özgür

Aycan Koptur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.