Halk TV’nin canlı yayınını bastılar! Tekmeler yumruklar havada uçuştu!

Halk TV’nin Marmaris İçmeler’den yaptığı yayın, kimliği belirsiz bir grup tarafından basıldı.

Halk TV’nin canlı yayınını bastılar!  Tekmeler yumruklar havada uçuştu!

Halk TV’de yayınlanan Gökmen Karadağ ile Açıkça programında hareketli dakikalar yaşandı. Muğla'nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler'de gerçekleştirilen canlı yayına saldırı düzenlendi.

Yayın esnasında bazı kişiler “yanlış şeyler konuştuğunda engelleriz” diyerek programı bastı. Saldırganlara yayın ekibi müdahalede bulundu. O arada saldırganlar ve yayın ekibi arasında arbede de yaşandı.

Yapılan saldırının ardından harekete geçen polis, yarım saat içerisinde saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen Sertan Yüce, Mert Kaloğlu ve bir kişiyi daha karakola götürüldü. İki saldırgan daha aranıyor.

Yeniçağ yazarı Murat Ağırel de "Halk Tv yayını bastılar ve ‘’yanlış şeyler konuştuğunda engelleriz’’ diyerek yayın ekibine saldırdılar" diyerek saldırı anlarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vay  bee
vay bee - 3 ay Önce

her şey çok güzel türkiye uçuyor dünyaya meydan okuyoruz biden bi tokat putine tekmeyi yapıştırdık tutmayın bizi yanlış şeyler konuşmayın

Kerim Şahin
Kerim Şahin - 2 ay Önce

Bundan böyle kaba kuvvet vazgeçilmezleri olacak.Çaresizliğin göstergesi.Ülkeyi Avrupa/Dünya kıskanıyor.Demokrasiyi geliştirdiğinin isbatı budur İktidarın.