Kim Milyoner Olmak İster'de doktorun olay yanıtı sosyal medyayı salladı!

Kim Milyoner Olmak İster'de doktorun yanıtı olay oldu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümü sosyal medyayı salladı. Yarışmaya konuk olan öğretmen 'Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?' sorusunu bilmeyince doktor olan arkadaşını aradı. Tıp sorusuna yanlış cevap veren doktor gündem oldu.

ATV'de ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümüne Mehtap Gül Caymaz isimli öğretmen katıldı. Caymaz'a 'Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?' sorusu soruldu. Caymaz, doğru cevabı bilmeyerek telefon joker hakkını kullandı.

DOKTOR DEĞİL Mİ?

Mehtap Gül Caymaz, bir fikrinin olduğunu ama doktor olan arkadaşını aramak istediğini söyledi. Sürenin bitmesine yakın telefondaki kişi şıklardan 'Omurilik sarımsağı' cevabını verdi. Yarışmacı ise jokerin söylediği şıkkı seçti. Cevap karşısında şaşıran Kenan İmirzalıoğlu, 'Arkadaşınız doktordu değil mi? Hangi bölüm?' sorusunu sordu.

Omurilik soğanı' yerine 'Omurilik sarımsağı' cevabını veren ve cevabı yanlış çıkan joker Doktor Ali Çiçek sosyal medyada alay konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2021, 10:21
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344