Mezopotamya Çocuğu Bülent Aydemir Habertürk'ten kovuldu

MHP ile Habertürk arasında yaşanan tartışmadan sonra Habertürk'ün Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir'in işine son verdiği ifade edildi.

Gazeteciler.com'un haberine göre Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir'in işine son verildi.

Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, bu sabah Ebru Baki’nin sunduğu Para Gündem programında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, canlı yayında yaptığı açıklamada Yönter'in açıklamalarını aynen iade ettiğini dile getirdi.

Aydemir, "Son zamanlarda bir alışkanlık başladı böyle gazetecilere, hoşuna gitmeyen bir şey olduğunda ayar veren, hedef gösteren açıklamalar. Bu ifadeleri, aynen ölçüsüyle ne bir eksik ne bir fazla, Ulvi Bey'e iade ediyorum. Gazetecileri hedef gösteren böyle açıklamaları kabul etmiyorum" dedi.

Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir “Ben Diyarbakır’da doğdum büyüdüm, Mezopotamya çocuğuyum, delikanlılıksa işte bak ekrandan söylüyoruz, gidip öyle twit atıp hesabımdan çıkmıyorum. Şunu söyleyeceğim. Ülvi Bey çıkıp özür dilemeli. Eğer MHP Genel başkanı ve kurumsal kimliği de bunun arkasındaysa onlarda özür dilemeli.” dedi.

Aydemir’in “Diyarbakırlıyım, Mezopotamya çocuğuyum” sözleri ile ne anlatmak istediği anlaşılmadı.

Bülent Aydemir'in işine son verildi

Bu açıklamanın ardından Bahçeli, "Habertürk izlemiyorum" paylaşımı yaptı. 

Gazeteciler.com'un ulaştığı son dakika bilgisine göre Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, kovuldu. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 21:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
muhatap aldığınız kişi bakın
muhatap aldığınız kişi bakın - 9 ay Önce

bu kadının karakteri böyle bu ekonomist arkadaş geçmiş zaman pandeminin ilk başladığı zaman mı ne ciddi ciddi bir şeyler anlatırken bu kadın bu adama sırnaşıyordu böyle bir huyu var kadının.her şeyden alınmayın.

bu kadınının karakteri böyle
bu kadınının karakteri böyle - 9 ay Önce

geçen sene bu vakitler bu adam ciddi ciddi bir şeyler anlatıyor market falan diyor bu kadın konuyla alakasız yeni meyveleri gördünmü diyor böyle biri yani.