Netflix dizisi Aşk 101 yayından kaldırılacak mı?

Eşcinselliğe vurgu yapıldığı belirlenen Netflix'in yeni dizilerinden Aşk 101'in yayından kaldırılması için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

banner311
Netflix dizisi Aşk 101 yayından kaldırılacak mı?

Netflix'in yeni dizilerinden biri Aşk 101 için sosyal medyada linç kampanyası başlatıldı. Türk gençlik dizisi olarak gösterilen ve eşcinselliği ön plana çıkardığı belirlenen Aşk 101'in ne zaman başlayacağı da merak konusu oldu.

Netflix'de kısa bir süre sonra yayına girecek olan Aşk 101 dizisi için sosyal medyada "netflixadamol" etiketi ile eşcinselliğe vurgu yapıldı. Aşk 101'in Twitter hesabından, gökkuşağı bayrağı adı altında gerçekleştirilen paylaşımın hemen ardından diziye büyük tepkiler geldi.

Bazı kişilerinde Aşk 101 dizisinin eşcinselliğe özentide bulunduğunu ve bir an önce yayından kaldırılması gerektiği yönünde görüş bildirdi.

AŞK 101 NE ZAMAN YAYINLANACAK YAYINDAN KALDIRILACAK MI?

8 bölümden oluşacak ve Netflix'de yayına girecek olan Aşk 101 dizisinin ilk bölümü 24 Nisan'da ekranlarda olacak. Gelecek olan tepkiler eşliğinde ise eşcinselliği çağrıştıran Aşk 101 dizisinin kısa zamanda yayından kaldırılması da gündeme gelebilecek.

Aşk 101

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 14:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.