Sabah yazarı Hıncal Uluç'tan Bakan Koca'ya sert sözler

Sabah yazarı Hıncal Uluç'tan Bakan Koca'ya sert sözler söyledi.

Sabah yazarı Hıncal Uluç'tan Bakan Koca'ya sert sözler

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, bugünkü köşesinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında sert ifadeler kullandı. Uluç, "İstatistikleri okuyarak bakanlık yaptığınızı mı sanıyorsunuz!" diye yazdı.

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, bugünkü köşesinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili bir yazı kaleme aldı. Türkiye'nin tek gündeminin koronavirüs olmadığını belirten Hıncal Uluç, riskli mide küçültme ameliyatlarına dikkat çekti.  

"SİZİ İZLEYEN NEREDEYSE YOK" 

Hıncal Uluç, Sağlık Bakan Koca'ya "Her gün canlı yayınla ekranları işgal edip Covid istatistikleri okuyarak Sağlık Bakanlığı yaptığınızı sanıyorsanız, aldanıyorsunuz, Sayın Fahrettin Koca!." diye seslenerek "Sizi artık izleyen nerdeyse yok.." yorumunda bulundu. 

"2020 YILINDA KAÇ MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI YAPILMIŞ" 

"Bu ülkede Covid dışında da önemli şeyler oluyor.. " diyen Uluç, Bakan Koca'ya "Var mı elinizde istatistik Bay Bakan?. 2020 yılında kaç mide küçültme ameliyatı yapılmış?." diye sordu.

"BENİ ARAMAYIN, AÇMAM VE DİNLEMEM" 

Uluç sert eleştirilerinin ardından "Sakın gene beni aramayın. Açmam ve dinlemem.. Çünkü adınızı yazanı, hemen arıyorsunuz, o da ertesi gün sizin reklamınızı yapan bir yazı kaleme alıyor. Ben o yolları çoktan geçtim, Koca Bakan.." dedi ve sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Lütfen sorduklarıma kısa, yazılı bir cevabı maillesin, ekibiniz, ama altında sizin adınız olsun. Ötesine itibar etmem. Çünkü zorda kalınınca o imzası olan zavallının yandığına çok şahit oldum, 65 yıllık meslek hayatımda.. Yanlış anlamış da, yanlış yazmış da.. 2020 yılı mide küçültme istatistikleri, bir.. İstanbul İl Sağlık Müdürü'nüzün ya da bakanlığınızın Seren'in söyledikleri üzerine soruşturma açıp açmadığı, açtıysa sonuç, iki.. Hepsi bu kadar!.

YORUM EKLE