Sadakatsiz son bölüm full izle! Kanal D Sadakatsiz 17.bölüm izle, özeti! Sadakatsiz 17. bölüm full izle! Sadakatsiz 18.bölüm fragman full izle!

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz dün akşam 17. son bölüm ile yine izleyiciyi ekrana kitledi. Sevilen dizide Asya ile Derin'in yüzleşmesi dikkat çekerken Volkan ise Ali'ye karşı büyük bir hata yapar. Bu nedenle Sadakatsiz 18. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Sadakatsiz son bölümü full olarak sitemizden izleyebilirsiniz..

Sadakatsiz son bölüm full izle! Kanal D Sadakatsiz 17.bölüm izle, özeti! Sadakatsiz 17. bölüm full izle! Sadakatsiz 18.bölüm fragman full izle!

Sadakatsiz dizisi 17.bölümü ile dün akşam izleyiciyle buluştu. Geçtiğimiz haftaki bölümünde cinayet incelemesi sahnesi ile ekranlara damga vuran Sadakatsiz'in yeni bölümü heyecanlı anlara neden oldu. Kanal D'nin sevilen ve beğeni toplayan dizisi Sadakatsiz'in 10 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Ali'ye karşı bir anda tavrı değişen Derin'in onunla tartıştığı anlar dikkat çekerken; olanlara şahit olan Volkan'ın Ali'ye tokat atması izleyenleri şoke etti. Asya'nın Derin'e söyledikleri ise ekranlara damga vurdu. Hastaneden istifa etmek isteyen Asya'nın Derin'e meydan okuması ise son bölümde dikkat çekti. 

SADAKATSİZ SON BÖLÜM FULL İZLE

Sadakatsiz 17. son bölümü aşağıdaki bağlantıdan full izleyebilirsiniz.

SADAKATSİZ DİZİSİ 18.BÖLÜM FRAGMANI

Sadakatsiz'in yayınlanan 18.bölüm fragmanında Volkan'ın Asya ile yakınlaşması ise izleyicileri meraklandırdı. İşte Sadakatsiz 18.yeni bölüm fragmanı...

YORUM EKLE