Sen Çal Kapımı 27. Bölüm Full izle! 16 Ocak Sen Çal Kapımı Son Bölüm Tek Parça Foxplay

Sen Çal Kapımı 27. bölüm full izlemek için yayında. 16 Ocak Cumartesi akşamında Show TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı 27. bölüm tek parça halinde FOXPlay’de. Peki, Sen Çal Kapımı 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Çal Kapımı 27. Bölüm Full izle! 16 Ocak Sen Çal Kapımı Son Bölüm Tek Parça Foxplay

Sen Çal Kapımı 27. son bölüm ile 16 Ocak Cumartesi akşamında Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Başrollerinde Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinin 27. bölümünün tamamı kesintisiz olarak FOXPlay platformundan izlenebilmekte.

Eda’nın kendisine ettiği evlenme teklifi ile neye uğradığını şaşıran Serkan aslında buna çok sevinmiştir. Teklifi ne kadar da kabul etse de yapılması gereken son bir şey kalmıştır. Eda ile Serkan’ın evlilik haberi arkadaşları arasında büyük bir sevinçle karşılanır. Ancak Aydan ile Ayfer’in aklında halen bazı şüpheler vardır.

Sen Çal Kapımı 27. bölüm 

Eda’nın bu medeni cesareti sonrasında Semiha Hanım da şaşkınlık yaşamıştır. Torununun tehditlerine rağmen böyle bir karar alması Semiha Hanım’ın diğer planını devreye sokmasına neden olur. Ve sonunda evlilik hazırlıkları başlamıştır. Hem kız isteme hem de kına gecesinde büyük bir coşku yaşanacaktır. Ancak zaman hızla daralmaktadır.

Sen Çal Kapımı 27. bölüm izlemek için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 23:18
YORUM EKLE