TV5 ana spikeri Mehmet Ali Kayacı'dan Erdoğan'a canlı yayında televizyonculuk tarihine geçecek tavır

TV5 ana spikeri Mehmet Ali Kayacı'dan Erdoğan'a canlı yayında televizyonculuk tarihine geçecek tavır geldi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamayı yarıda kesildi.

TV5 Ana Haber spikeri Mehmet Ali Kayacı, yayının kesilme sebebini açıkladı.

“AKP GENEL BAŞKANI SIFATI NEDENİYLE...”

TV5 Ana Haber programında yayının kesilmesi üzerine gelen soruları okuyan spiker Mehmet Ali Kayacı, "Neden kestiniz" sorusuna yanıt verirken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasına AKP Genel Başkanı sıfatıyla devam ettiğini ve bu nedenle yayından aldıklarını söyledi.

Kayacı, Erdoğan'ın yayından alınmasının ardından "Ekonomiye dair açıklamalarda bulunuyordu Cumhurbaşkanı ama sonra Cumhur İttifakı meselesine geçiş yaptı. Ekonomiye dair meseleye tekrar dönebilirse bir cumhurbaşkanı olarak yine sesine tekrar ses veririz" dedi.

Bir seyircinin de "Neden kestiniz" sorusuna yanıt veren Kayacı, "Cumhurbaşkanı konuştuğu için kendisine ses verdik ama gördük ki AK Parti Genel Başkanı olarak Cumhurbaşkanı makamında Cumhur İttifakı'ndan söz ediyordu. Gördük ki karşımızda AK Parti genel başkanı var ve siyaset yapıyordu. Seçim süreci de yaklaştı o tarihler geldiğinde de AK Parti Genel Başkanı olarak konuştuğunda ona da süre tanırız, her partiye tanıdığımız kadar" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2021, 15:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
yok böyle çakallık
yok böyle çakallık - 2 ay Önce

devlet işi ile parti işini iyice karıştırdılar biri bunları eleştirince devlet düşmanı oluyor.birde kendi rant ve koltuklarının bekası için bir şey yapacakalarında bunu devlet halk millet için yapıyoruz diye pazarlıyorlar bilakis kendi çıkarları için yapıyorlar.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344