MHP’li belediyenin özel halk otobüsü şehit annesine böyle yaparsa...

Adana'da bir şehit annesi otobüse ücretsiz kartıyla binmek istedi. Şoför 2,5 lirayı ısrarla istedi alamayınca şehit annesine hakaret etti.

Olay, kent merkezinde yolcu otobüsünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen şehit annesi, ücretsiz kartıyla halk otobüsüne bindi. Otobüs şoförü Eren Güngör şehit annesinin ücretsiz kartla otobüse bindirmek istemedi ve 2,5 lira otobüsü ücretini istedi. Ancak şehit annesi ücreti vermedi. Daha sonra Güngör şehit annesine hakaret etmeye başladı.

Şehit annesi, "Sen askerliğini yaptın mı, biz bu vatana şehit verdik" demesi üzerine şoför Güngör "vermiş olabilirsin, bu otobüs mazot yakıyor, devletin Allah belasını versin" dedi. Otobüs de bulunan güvenlik kamerası görüntüsü sosyal medyada hızla yayılınca büyük tepki topladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cihan beyoğlu
cihan beyoğlu - 3 ay Önce

sayın Admin ' Haber aynen böyle verilmiş, 'MHPli belediyenin özel halk otobüsü şehit annesine böyle yaparsa...'' sanki özel halk otobüsü belediyenin gibi yansıtma var bu size yakışmamış, özel halk otobüsleri şoferleri içinden çıkan bazı sütü bozuklar var, bunları da belediye şikayet hattı 153 aranır ve gerekli cezaları ilgili birimler inceler ve cezasını verir. Ama sonuç ta insanların içinden de bu türler çok var, ne yani tüm Türk Milletini mi suçlayacağız. Bazı çamur basında yazar önce ait olduğunu suçlar sanki belediye bunlara göz yumuyor anlamı çağrıştırıyor. Bu iş ahlakı fakiri kişi devlete de bela beddua ediyor, ama buna gereken yerler cevap verecek.